• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

44 громади Полтавщини долучилися до співфінансування ремонту місцевих доріг

Цього року з Державного дорожнього фонду заплановані надходження в обсязі 950 млн грн на ремонти місцевих доріг. Зокрема майже 757 млн грн передбачено на капітальні, поточні й середні ремонти доріг місцевого значення.

Це дороги Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ, Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/, Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч та Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине. Також планують відремонтувати п'ять мостів на автодорозі Чорнухи – Лубни.
Про це на засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку поінформував в.о. директора ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Михайло Суржко.
«Для збільшення обсягів ремонтних робіт та для забезпечення проїзду критичними ділянками ведемо плідну співпрацю з громадами. Пропонуємо долучатися до співфінансування на умовах 50*50% з Агентством. Є громади, які виділяють більше грошей, – сказав Михайло Суржко. – 44 територіальні громади перерахували вже майже 163 млн грн».
12 громад виділили більше грошей, ніж наявно за пропорційним розподілом із дорожнього фонду. Це Білицька, Великобудищанська, Великосорочинська, Глобинська, Заводська, Коломацька, Комишнянська, Машівська, Піщанська, Решетилівська, Сенчанська та Сергіївська ТГ.
Ці громади вже фактично профінансували на 40 млн грн більше ніж надійшло за пропоційним розподілом з Дорожнього фонду. Ще 37,3 млн грн найближчим часом очікується від Великосорочинської, Лохвицької і Шишацької ТГ.
Ремонтні роботи виконують, уже облаштували понад 100 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття.
Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін запропонував розглянути й ремонт доріг державного значення, які проходять через громади, на умовах співфінансування. 50% субвенція із державного бюджету, 25% – обласні кошти, 25% – громади. За таким принципом було відновлено дорогу державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський у межах міста Полтава. Однак тоді 50% профінансувала область, бо Полтава не виконала свої зобов’язання.
Також на комісії депутати розглянули інформацію про хід виконання обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2021-2025 роки у 2023 році та звіт щодо результатів господарської діяльності ПОКП «Аеропорт-Полтава» за I квартал 2023 року та про хід виконання Програми розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2021 – 2025 роки у 2023 році.

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk