• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Решетилівці почав працювати реабілітаційно-відновлювальний спорткомплекс «Колос»

24 травня у Решетилівці відбулося офіційне відкриття фізкультурно-спортивного реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос». Його реконструкцію почали позаторік за Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України.

«Реконструкція спортивного комплексу в Решетилівці – важливий проєкт для нашої області. Дякуємо нашим захисникам і захисницям, що можемо реалізовувати такі ініціативи на Полтавщині. Дякуємо будівельникам, які зуміли завершити роботу в умовах воєнного часу. Також вдячні нашим європейським партнерам за те, що вони продовжують дбати про українські громади та приносити реальну користь людям на місцях, – розповів Дмитро Лунін. – Маємо попередню домовленість із депутатами обласної ради та командою ПРООН про розвиток будівництва другої черги – стадіону, розташованого поруч. На цих спортивних об’єктах зможуть тренуватися і проходити реабілітацію професійні спортсмени, ветерани, жителі громади та всієї Полтавщини».

Центр надаватиме комплексні реабілітаційні послуги понад 300 дітям та людям з порушеннями зору, слуху, фізичного та розумового розвитку, опорно-рухового апарату. Також готуватиме висококваліфікованих спортсменів, які зможуть увійти до паралімпійської та дефлімпійської збірних України.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зазначив, що переконаний у підтримці депутатів щодо другого етапу будівництва.

«Маємо й третій етап будівництва для наших партнерів, який запропонуємо на їхній розгляд. Це сам фізкультурний реабілітаційний комплекс у селі Сухорабівка, який теж знаходиться у власності обласної громади. І тоді буде завершений сам по собі процес реабілітації людей з інвалідністю, хлопців, які будуть потрапляти сюди після поранень. Сподіваюся, ці проєкти будуть реалізовані найближчим часом», – розповів Олександр Біленький.

Заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс наголосив, що вони й надалі готові підтримувати реалізацію проєкту та розвиток Полтавщини.

«Сьогодні хочу закцентувати на атлетах, на тих, хто буде фінальними бенефіціарами нашої події. Дуже важливим є дотримання підходу інклюзивності у ході розвитку та реконструкції комплексу. Відтепер спортсмени-паралімпійці мають змогу тренуватися в такому комплексі», – зазначив Христофорос Політіс.

Нагадаємо. Реконструкція «Колоса» почалась у квітні 2021 року і продовжилася навіть після початку повномасштабної війни. Роботи включали зокрема укріплення фундаменту будівлі, реконструкцію даху, гаража та під’їздів, теплоізоляцію, внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій території.

Для збільшення місткості комплексу був побудований додатковий поверх. Також були замінені вікна та двері, встановлені нові мережі освітлення, вентиляції, електро- та водопостачання. Встановлення ліфта та безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю зробили будівлю ще більш інклюзивною. Крім того, була вдосконалена пожежна безпека комплексу.

Торік для проведення робіт спрямували 6,2 млн грн за НКПВУ та 1,5 млн грн – з обласного бюджету. Крім цього, за рахунок виділених раніше 16,9 млн грн обласного фінансування створюють новий спортзал, який відповідатиме всім вимогам доступності.

 

Цього року на роботи на комплексі спрямували 25 млн грн з обласного бюджету. Очікується додаткове фінансування від Європейського інвестиційного банку в розмірі 80 млн грн для будівництва стадіону на території комплексу.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk