• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві презентували книгу Людмили Ольховської «Роман із присмаком моралі»

У Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І.П. Котляревського відбулася презентація книги Людмили Ольховської «Роман із присмаком моралі».

Автор видання в книзі репрезентує унікальні матеріали, що грунтуються на першоджерелах – особистих листах героїв з наукових архівів музею. Тут простежується історія дружби та любові двох непересічних особистостей тривалістю в 40 років.

Володимир Галактіонович, маючи всі можливості виїхати за кордон, емігрувати, безбідно жити в будь-якій європейській країні чи США, де його ім’я було відоме й шановане, залишився зі своєю багатостраждальною батьківщиною та своїм народом. Усі біди і страждання знедолених він пропускав через своє серце. Все своє життя Короленко віддав справі захисту нещасних, відстоюючи їх інтереси, а своїм влучним словом намагався подарувати цьому світові якомога більше щастя.

Ніщо людське йому було не чуже. І автор книги мала на меті показати Короленка як людину, якій притаманні всі людські якості. Він захоплювався, любив, дружив, страждав, але в любій ситуації залишався Людиною з великою літери. Про це свідчить його любов до Тетяни Олександрівни Богданович – чарівної талановитої жінки.

Книга цікава також світлинами людей, які жили, любили, творили, будували стосунки на засадах високої моралі, добра і глибокої самоповаги, служили високим ідеалам, сподівались на краще майбутнє і робили все, що могли на благо інших. Вони були кращими представниками свого часу.

Після них залишились книги, ідеї спогади. Вони пішли, залишивши вагомий спадок, щоб ми задумались: що залишим ми в пам’яті про себе: добрі справи, чи розруху, розбрат, ненависть чи любов. Ця розповідь про таких людей, як Короленко і Богданович, спонукає визначитись, для чого ми живем – для творчості, служіння людям, духовного зростання чи для того, щоб Їсти, пити та задовольняти свої нагальні потреби. Кожен вибирає сам.

Книга видана тиражем 300 примірників у видавництві «Дивосвіт» на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у рамках регіональної Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016-2020 рр. Як і всі тиражі книг, які видаються за кошти обласного бюджету, цю книжкову новинку безкоштовно передано бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk