• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Петро Порошенко закликав відомих і успішних українців популяризувати любов до читання книг

Петро Порошенко закликав відомих і успішних українців популяризувати любов до читання книг

Про це він заявив під час виступу на церемонії нагородження переможців XX всеукраїнського рейтингу "Книжка року", повідомляє Укрінформ.

 “Влада може багато що зробити, але жоден Президент не здатен примусити купувати і читати книжки, - це не до Президента. Тому саме в цій сфері дуже важливим є партнерство - держави і суспільства, напрацювання спільних ініціатив. І мій заклик до успішних і популярних людей - розповідайте про прочитані книжки, про відвідування книжкових магазинів, бібліотек, покладіть поруч цікаву книжку, коли ви даєте інтерв'ю”, - закликав Порошенко.

 За його словами, підтримувати цю традицію він щороку намагається і сам, зокрема, називаючи 10 найкращих, на його думку, нових українських книг.

 “Я сам підтримую цю традицію щороку... може, це нескромно, але я намагаюся називати 10 книжок, 10 найкращих новинок української книги. Я закликаю приєднатися до такої ініціативи. Чому б не зняти епізод популярного серіалу в книгарні чи бібліотеці, наприклад?... Я також знаю багатьох успішних політиків і підприємців, які мають дуже хороші бібліотеки, - виставте їх, покажіть, розкажіть про свої книжки - у вас вийде, я впевнений”, - наголосив Порошенко.

 Він наголосив, що “ми відновили зараз зростання економіки, і вона починає нарешті давати нам ресурс для боротьби з проблемою, яка аж ніяк не менш небезпечна, ніж російська агресія — для боротьби з бідністю”.

 “Найголовніша запорука майбутнього української книги — це зростання достатку наших співгромадян. Світова статистика свідчить про прямий зв'язок між доходами людей і кількістю виданих на душу населення книжок. Книга має бути доступною і на Сході, і на Заході, в місті і в селі, для пенсіонера і для дитини”, - сказав Порошенко.

 За його словами, необхідно зберегти ці позитивні тенденції і не дати популістам зруйнувати все зроблене.

 “Популістам не потрібні книжки — їм потрібні агітки для маніпуляцій свідомістю людей. А нам з вами потрібні книжки, які вчать мислити, співпереживати, шукати і достойно реагувати на все нове, в нашому житті. Україна має бути великою країною, вільних і заможних людей”, - додав він.

 Порошенко також висловив вдячність всім, “хто пише і друкує книжки”, всім творцям української книги, а також всім, хто розповідає про них і вибирає кращі з кращих, зокрема і конкурсу “Книжка року”.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk