• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Майже 100 тис. га земель на Полтавщині з державної власності перейшли у комунальну

Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області протягом 2018 року передано у комунальну власність об’єднаних територіальних громад 7095 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 91105,4155 га. Право комунальної власності зареєстровано на площу 48423,2721 га.

Про це на апаратній нараді повідомив начальник Головного управління   Держгеокадастру  у Полтавській області Вадим Чувпило.

«У 2019 році планується здійснити  інвентаризацію та передачу земель державної власності сільськогосподарського призначення на території 6 об’єднаних територіальних громад загальною площею 16037,9177 га», – зазначив Вадим Чувпило.

Також він додав, що ОТГ не поспішають реєструвати за собою право власності на землі.

«Є такі громади, які не реєструють речові права на землі. 60% земель ми передали з державної власності у комунальну. Ми їх інвентаризуємо, передаємо, а ОТГ, з невідомих причин, місяцями не реєструють права власності за собою. Як приклад , так вчинила Машівська громада»,– зазначив Вадим Чувпило.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко зауважив, що райони і ОТГ мають діяти за законом.

«Якщо в них виникають протиріччя – це порушення закону, а за порушення є певна відповідальність. Якщо не кримінальна, то відповідальність перед громадою. А саме наповнення бюджету. І щоб його наповнювати, треба землю зареєструвати. Якщо цього не роблять, то виникає підзора в корупційній складовій», – наголосив Валерій Головко.

Нагадаємо, що минулого року Уряд прийняв розпорядження № 60-р, відповідно до якого започаткований процес передачі земельних ділянок ізержавної власності в комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

У січні цього року між Головним управлінням Держгеокадастру в області та ОТГ, які утворилися протягом 2018 року, було підписано меморандум про співпрацю при здійснені заходів щодо передачі їм земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk