• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Профілактика та зміцнення здоров'я полтавських дітей

У межах українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» у співпраці з Львівським медичним коледжем післядипломної освіти та Департаментом охорони здоров’я обласної військової адміністрації протягом чотирьох днів медичні працівники та вчителі пілотних громад – учасників проєкту з Полтавщини – підвищували свою кваліфікацію в ході тренінгу «Здорова школа: зміцнення  здоров’я і профілактика неінфекційних захворювань у закладах освіти».

Про цілі і завдання тренінгу розповіли його організатори – Ірина Скорбун, координаторка освітнього компоненту проєкту «Діємо для здоров’я», Олена Назарова, викладач-методист КЗ ЛОР Львівського медичного коледжу післядипломної освіти, та Ніна Дурдикулиєва, регіональний координатор проєкту.

Модератори заходу відмітили, що здоров’я дітей та освіта тісно взаємопов’язані. Неінфекційні захворювання (НІЗ) здебільшого розвиваються у дорослому віці, але поведінкові звички щодо збереження власного здоров’я формуються ще у дитинстві. Діти та молодь усе частіше зазнають впливу основних чинників ризику НІЗ, зокрема таких, як зниження фізичної активності, нездорове харчування, куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Тому своєчасні та ефективні заходи з профілактики НІЗ у дітей та підлітків можуть значно зменшити показники захворюваності та позитивно впливати на якість їхнього життя у майбутньому.

Під час тренінгу учасники опановують, як теоретично, так і на практичних заняттях, навички із зміцнення здоров’я школярів та профілактики НІЗ через ініціювання змін та різних активностей у закладах освіти; супровід дітей із хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет, астма та серцево-судинні захворювання; надання домедичної допомоги, зокрема розпізнавати різні види травм, правильно виконувати серцево-легеневу реанімацію, зупиняти кровотечі на симуляційних манекенах; надання психологічної допомоги собі, колегам та школярам і поширення знань про психічне здоров’я через різні інструменти.

Багато практичних занять у групах допомагають колегам із різних громад та закладів ближче познайомитися, щоб і надалі обмінюватися досвідом та обговорювати спільні проблеми.

 

 

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР»

 

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk