• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Міжміський та приміський транспорт на Полтавщині обладнують GPS-модулями

Із початку лютого на Полтавщині реалізовують пілотний проєкт GPS-моніторингу пасажирського автомобільного транспорту. Це дасть змогу контролювати роботу приміського і міжміського транспорту.

Наразі налагоджують діалог із перевізниками, зокрема щодо забезпечення автобусів GPS-модулями. Їх встановлення  у транспорті необхідне, щоб водії не відхилялися від графіку руху, та для фіксації кількості автобусів, які працюють на маршрутах.

Про це на апаратній нараді в начальника Полтавської ОВА 27 березня повідомила начальник управління інфраструктури ОВА Світлана Лоскот.

«Впровадження вказаної системи дозволить забезпечити постійний контроль у режимі реального часу за рухом пасажирського транспорту та поліпшить якість пасажирських перевезень в області, – сказала Світлана Лоскот. – Нині GPS-модулі встановили 19 перевізників на 44 маршрутах, надали організатору логіни і паролі для доступу до даних моніторингу».

Нині Управління внесло зміни до догорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом, якими зобов’язано перевізників встановлювати GPS-модулі для передачі даних.

У межах обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2021-2024 роки передбачено 800 тис. грн на впровадження системи GPS-моніторингу. На черговій сесії обласної ради депутати ухвалили відповідне рішення.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk