• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Майже половина громад Полтавщини мають власні Стратегії розвитку

Затверджені Стратегії розвитку мають 28 із 60 територіальних громад області. У Кременчуцькому районі таких 6 громад, Лубенському – 2, Миргородському – 11, у Полтавському – 9. Про це на апаратній нараді повідомив директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВА Дмитро Мандріков.

«Департаментом налагоджено співпрацю з територіальними громадами щодо активізації роботи з розробки власних стратегій. У січні 2023 року всім направили методичні рекомендації щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу й оцінювання. Провели онлайн-наради з головами та представниками органів місцевого самоврядування, на яких розглянули питання необхідності активізації роботи моніторингу і стану розробки стратегій», – зауважив Дмитро Мандріков.   

За його словами, розроблена стратегія розвитку для громад надає чіткі пріоритети розвитку, зосередження на вирішенні першочергових проблемних питань, залучення інвестиційних ресурсів та донорських коштів, отримання фінансування за державними програмами. 

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін зауважив, що допомогти в розробці власних стратегій можуть ті громади, які вже затвердили їх й активно реалізовують. 

«Хто ще працює над місцевими стратегіями, можете скористатися можливістю і попросити допомоги у тих територіальних громад, які пройшли весь цей шлях, розробили план заходів та їх реалізують. Вивчайте також досвід обласної адміністрації або обласної ради, або, наприклад, Кременчуцької громади», – зазначив Дмитро Лунін. 

За словами заступника начальника Полтавської ОВА Олексія Бруслика, реалізація та розроблення стратегій розвитку територіальних громад – важливий індикатор можливостей та спроможності громади.

Згідно з законодавством громади мають завершити розробку і затвердження власних стратегій розвитку до кінця цього року.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk