• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Комісія ТЕБ та НС розглянула питання пожежної безпеки у весняно-літній період та забезпечення водними ресурсами

9 березня відбулося планове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра з відновлення України ― Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Участь у заході від Полтавської області взяли заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін, керівники профільних управлінь та Департаментів.

Члени Комісії опрацювали питання щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2023 року. 

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець нагадав, що територія лісу України складає 10,4 млн га, з яких в наслідок військових дій пошкоджено, або знищено близько 2,9 млн га. Також значна частина лісових ресурсів знаходиться на окупованих територіях, що унеможливлює вчасне реагування та запобігання там пожежам. 

«Враховуючи, що ми мали негативну динаміку в 2022 році у зв’язку з війною, ми повинні підготуватися сьогодні таким чином, щоб мінімізувати і локалізувати пожежі на всіх територіях в найкоротші терміни з мінімальною шкодою для довкілля», – підкреслив Руслан Стрілець.  

За результатами заслуханих матеріалів та з урахуванням воєнного стану Державна комісія прийняла низку рішень. Зокрема, Міндовкіллю, Міноборони, Мінінфраструктури, Мінагрополітики, Держлісагентству, ДАЗВ, обласним та Київській міській військовим (державним) адміністраціям запровадити комплекс заходів із запобігання виникненню та гасіння пожеж, зокрема створення та оновлення у лісових масивах мінералізованих смуг, протипожежних розривів, пожежних водоймищ і доріг протипожежного призначення, проведення ремонту спостережних веж, очищення лісових масивів від захаращень тощо.

Серед важливих питань, які розглянули на засіданні – забезпечення потреб населення та галузей економіки водними ресурсами у разі настання маловоддя. 

Також Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко доповів про готовність та реагування на спалах кору на регіональному рівні у разі його виникнення. Він зазначив, що від початку пандемії на коронавірусну інфекцію, охоплення щепленнями проти кору знижуються як у всьому світі, так і в Україні. 

«Епідемічний підйом захворюваності на кір триває. Головна причина такого затяжного процесу це низьке охоплення профілактичними щепленнями дитячого населення проти кору в попередні роки», – зазначив Міністр. 

Віктор Ляшко повідомив, що МОЗ разом із Всесвітньою організацією охорони здоров’я розробила детальні регіональні плани готовності на спалах кору, враховуючи воєнний стан. Зазначений документ буде розісланий усім регіональним комісіям ТЕБ та НС. 

При цьому вирішено, що МОЗ разом з обласними та Київською міською військовими (державними) адміністраціями також мають вжити ряд заходів для зниження ризиків спалаху хвороби. Зокрема, забезпечити аналіз картування дітей віком до 5 років статус вакцинації яких не відповідає вимогам Календаря профілактичних щеплень; забезпечити організацію контролю за вакцинальним статусом дітей щодо кору у віці 1 рік і старше, у тому числі в організованих дитячих колективах (дошкільні та шкільні заклади освіти), та в місцях колективного проживання включно будинки-інтернати, місця проживання ВПО тощо. 

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk