• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві вшанували Героїв Крут

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв бою під Крутами, який відбувся 101 рік тому.

З цієї нагоди в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського відкрилася фотовиставка «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 років». В експозиції 60 ретро-світлин. На них – історичні будівлі, меморіальні дошки, пам’ятні знаки, пов’язані з добою  Української революції.

 «Сьогодні презентуємо тематичну виставку, яка є складовою низки заходів, присвячених століттю Української революції 1917-1921 років. Вона зібрана за матеріалами видання «Українська революція 1917-1920. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи». Ця виставка є продовженням цієї кропіткої роботи», – розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Світлини для виставки збирали члени ГО «ВелоПолтава». На стендах як авторські, так і архівні фото. Ця громадська організація  стала одним із переможців конкурсу громадських проектів, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з обласного бюджету. В межах  цього проекту створили інтерактивну карту Полтавщини. На ній нанесені місця пам’яті Української революції 1917-1921 рр. 

«Ми займаємося велотуризмом. Багато подорожуємо Полтавщиною. Орієнтуючись на видання «Українська революція 1917-1920. Полтавський вимір», відшукали історичні пам’ятки, пов’язані зі 100-річчям Української революції», – розповів член ГО «ВелоПолтава» Юрій Репало.

На виставку прийшли представники обласної та міської влади, громадськість і студенти.

 «Герої Крут варті поваги. Коли люди боялися більшовиків, ховаючи своїх дітей, ці юнаки не побоялися дати бій. Вони, як наші Герої-майданівці, відстоювали незалежність держави. Минуло 100 років. А наші хлопці знову на сході країни виборюють свободу та незалежність», – поділилася враженнями десятикласниця  Орина Фісанович.

Вшановуючи пам'ять Героїв Крут, у Полтаві поклали квіти до  пам’ятного знака Українським загиблим козакам.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk