• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Тетяна Ломакіна розповіла на Zero Project Conference у Відні про потреби та виклики, які стоять перед людьми з інвалідністю в Україні через російську агресію

Радник – уповноважена Президента України з питань безбар'єрності Тетяна Ломакіна взяла участь у глобальній конференції Zero Project Conference у Відні.

Вона розповіла, як війна змінила життя людей із різних суспільних груп, зокрема осіб з інвалідністю. Тетяна Ломакіна наголосила на викликах, що постали перед Україною, та поділилася баченням шляхів їх подолання.

Серед іншого радник – уповноважена Президента розповіла про облаштування бомбосховищ, евакуацію та розміщення людей із постраждалих регіонів, взаємодію між органами влади, громадськими організаціями, міжнародними компаніями та фондами.

«Це уроки воєнних подій. І зараз ми шукаємо ресурси та експертизу, щоб завдання, які стоять перед нами, виконувати просто під час воєнних подій. Я висловлюю подяку тим, хто підтримує наших людей, та запрошую до співпраці всіх, хто може приєднатися й допомогти нам у майбутньому. Тому що незакритих потреб багато, і рахунок іде не на дні чи гривні, а на людські життя», – зазначила Тетяна Ломакіна.

На Zero Project Conference, яка відбулася 22–24 лютого в офісі Організації Об’єднаних Націй у Відні, була широко висвітлена тема війни в Україні та допомоги людям, які постраждали від агресії Російської Федерації.

Зокрема, головну відзнаку Zero Project Recognition Award 2023 отримала група Purple Vest Mission, до складу якої увійшли представники ізраїльської організації Access Israel та японської The Nippon Foundation. Група евакуювала з охоплених війною територій України понад 3500 представників маломобільних соціальних груп, передусім людей з інвалідністю.

Учасниками глобальної щорічної конференції Zero Project Conference цього року стали представники понад 80 країн. Наживо в заході взяли участь близько 1200 осіб, іще 2500 долучилися в онлайн-режимі.

Мета цього проекту – знаходити й ділитися рішеннями, які покращують повсякденне життя та реалізацію законних прав людей з інвалідністю. Такі конференції дають змогу не лише обмінятися досвідом і найкращими практиками, а приділити увагу нагальним проблемам і викликам, серед яких війни та природні катастрофи.

 

Офіс Президента

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk