• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Оновлення Стратегії регіонального розвитку Полтавщини, підтримка переселенців, розширення мережі пунктів незламності, – Дмитро Лунін підбив підсумки тижня, що минає

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін традиційно підбив підсумки тижня в недільному дайджесті.

«Реагуємо на виклики, які повномасштабна війна внесла в життя області. Плануємо оновити Стратегію регіонального розвитку Полтавщини. Проговорили ключові моменти. Перед областю стоять амбітні цілі. Щоб перемогти, маємо працювати плідно та злагоджено», – зауважив Дмитро Лунін. 

Одним із ключових завдань залишається підтримка переселенців на Полтавщині. 

«Створюємо умови для проживання, а також психологічної реабілітації ВПО на базі обласної психіатричної лікарні. В одному з корпусів розглядаємо можливість проведення капітального ремонту, благоустрою прилеглої території, – зауважив Дмитро Лунін. – Плануємо підготувати місця з урахуванням сучасних норм для проживання орієнтовно 60 людей».

Полтавщина – лідер у запровадженні державної ініціативи «Армія відновлення». Понад 1400 безробітних залучені до суспільно корисних робіт у регіоні. У проєкті беруть участь усі 60 громад. Із початку старту ініціативи в області на оплату праці цих людей уже спрямовано 8,7 млн грн.

Також в області системно працюють над розширенням мережі пунктів незламності. На Полтавщині вже відкриті 370 таких пунктів. 326 організовані органами влади та місцевого самоврядування, 44 – ДСНС. Загалом плануємо розгорнути 476 пунктів незламності в області.

Окрім того, 42 об’єкти теплопостачання забезпечили альтернативними джерелами живлення або перепідключили, щоб вони не підпадали під погодинні відключення електроенергії та працювали безперебійно. Наразі на основних комунальних підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства й тепоенергетики є 78 генераторів різної потужності. Очікуємо ще поставки цієї техніки в область.

Цього тижня Полтавщина отримала кілька партій гуманітарної допомоги від міжнародних донорів. 

Від УВКБ ООН надійшло по 3 тис. подушок, комплектів постільної білизни та ковдр, а також 1,5 тис. рушників і 1 тис. термосів. 660 ліжок із матрацами доставлені від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Від Міжнародної організації з міграції надійшли 24 генератори по 9 кВт. Техніку, меблі й речі розподілять між місцями компактного проживання переселенців у громадах відповідно до заявок.

Слава Україні!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk