• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині працюють над концепцією створення Центру допомоги врятованим

На рівні держави й Уряду перед областями стоїть завдання з відкриття Центрів допомоги врятованим. Це – установи, створені Урядом України, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій, зможуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку в одному місці. 

Їхнє функціонування має забезпечити «точку входу» постраждалим до системи комплексної підтримки. Нині в Україні працюють уже 4 такі центри: у Києві, Запоріжжі, Дніпрі та Львові. 

Сьогодні заступник начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко провела робочу нараду щодо концепції створення Центру допомоги врятованим і на Полтавщині. Участь у ній взяли представники профільних департаментів та служб, Фонду народонаселення ООН в Україні та Урядової уповноваженої з питань гендерної політики. 

«На Полтавщині зареєстровано більше 203 тис. переселенців. Найбільше в Полтаві  – 60 тис. осіб. На моє переконання, створення такого Центру є нагальним і актуальним. Сподіваюся, що, спираючись на досвід колег із Києва, Запоріжжя, Дніпра, Львова, разом із органами місцевого самоврядування та за сприяння ПОВА, ми реалізуємо цей проєкт», – підкреслила Катерина Рижеченко.

Які послуги у перспективі будуть надаватися в Центрі? 

-  первинне психологічне консультування для нормалізації психоемоційного стану;

-  консультації соціальних працівників щодо прав і наявності підтримки ВПО (гуманітарна допомога,поселення, тощо);

-  консультації юристів. 

У разі виявлення випадків насильства:

-  спеціалізоване соціально-психологічне консультування;

-  ведення випадку, коли фахівець самостійно контактує з усіма релевантними надавачами послуг та супроводжує постраждалу особу у процесі отримання допомоги.

У центрі працюватимуть: соціальні працівники, психологи, в тому числі дитячі психологи та психологи для надання спеціалізованої соціально-психологічної допомоги постраждалим, юристи, спеціалісти ведення випадків для надання комплексної спеціалізованої допомоги у випадках насильства, пов’язаного з війною та забезпечення доступу постраждалих до необхідної підтримки. 

Уся підтримка буде надаватися за принципами безпечності, конфіденційності, безоплатності та за умови добровільної інформаційної згоди.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk