• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

МОЗ України за підтримки світового банку закупить обладнання для знезараження медичних відходів

Міністерство охорони здоров’я планує закупити 50 комплектів для деконтамінації епідемічно небезпечних медичних відходів для закладів охорони здоров’я для всіх областей та м. Києва відповідно до визначеної регіонами потреби. Це черговий крок серед комплексу заходів з організації безпечного поводження з медичними відходами, зокрема тими, що утворюються в результаті вакцинації.

«Запланована закупівля обладнання для деконтамінації інфекційно небезпечних медичних відходів – унікальний інфраструктурний проект, завдяки якому буде створено умови для знезараження медичних відходів, які після перероблення придатні до повторного використання. Наразі в Україні немає жодної установи чи компанії, яка б обробляла медичні відходи методом стерилізації. Заклади охорони здоров’я, які встановлять нове обладнання, заощадять на закупівлі послуг з утилізації медичних відходів. Такий результат є однією з принципових цілей спільних проектів МОЗ України та Світового банку, спрямованих на розвиток інфраструктури медзакладів в Україні», – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін під час наради з керівниками структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської військових адміністрацій.

Йдеться про епідемічно небезпечні медичні відходи, до яких належать будь-які відходи, які мали контакт із біологічними рідинами. До цієї категорії відносять також відходи, які залишаються під час та після догляду за пацієнтами з COVID-19.

До комплекту обладнання для деконтамінації входять стерилізатор, повітряний компресор та станції підготовки технологічної води. Заклади охорони здоров’я, у яких є можливість і доцільність встановити таке обладнання, будуть визначені в результаті ретельного відбору з урахуванням потреби регіону, розташування і можливості надавати послуги з деконтамінації іншим закладам, розташованим у сусідніх районах, а також спроможності підготувати приміщення з комунікаціями відповідно до вимог.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України у 2021 році за підтримки Світового банку проаналізувало обсяги епідемічно небезпечних медичних відходів, що зберігаються у закладах охорони здоров'я після вакцинації проти COVID-19, і розпочало низку заходів зі створення системи управління медичними відходами. Серед них – вдосконалення нормативної бази, закупівля обладнання для знезараження відходів та навчання медичного персоналу.

 КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я ПОР» (за інформацією пресслужби МОЗ України)

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk