• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Дмитро Лунін: «Ми розраховуємо, що на очне або змішане навчання вийдуть від третини до половини закладів освіти області»

Очне чи змішане навчання цього навчального року має розпочатися у третині чи половині закладів освіти Полтавщини. Про це йшлося на наріді в Полтавській обласній військовій адміністрації щодо підготовки закладів освіти до 1 вересня за участі Державного секретаря Міністерства освіти і науки України Сергія Захаріна.

Начальник ПОВА Дмитро Лунін наголосив на основних моментах навчання в умовах воєнного стану.

«Сьогодні авдання звучить просто: максимально безпечне та мінімально стресове навчання для дітей, які здобуватимуть освіту офлайн. Область і громади зараз роблять усе, щоб укриття в садочках і школах мали все необхідне: тепло, вентиляцію, електроенергію, запаси води, аптечки й так далі, – сказав Дмитро Лунін. – Ми розраховуємо, що на очне або змішане навчання вийдуть від третини до половини закладів освіти області. Але, акцентую, облаштування укриттів – це процес, який триватиме постійно. І головне – укриття в кожному конкретному садку чи школі мають перевірити рятувальники. Тільки після їхнього схвалення, яке закріплюється актами, можна запускати очне навчання».

Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін зауважив, що принципова позиція Президента, Уряду та Міністерства освіти і науки полягає в тому, що освітній процес повинен початися в режимі офлайн у якомога більшій кількості закладів освіти там, де це дозволяє безпекова ситуація та створені необхідні умови.

«Загалом у державі вже готово більше 30% закладів до надання освітніх послуг в режимі офлайн. Із кожним тижнем ситуація поліпшується на 3-4%. Зрозуміло, що буде мало закладів, де буде стовідсотковим режим офлайн, оскільки в кожному класі батьки завжди будуть мати різні думки. Тому система освіти має дати людям вибір: якщо є можливість – надавати послуги офлайн чи онлайн. Ми хочемо, щоб батьки були певними: заклад, який працює офлайн, це – територія, де за дитиною дивляться професійні педагоги, дитина знаходиться під наглядом», – зауважив державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін.

Т.в.о директора Департаменту освіти ПОВА Галина Власюк повідомила, що 65% опитаних батьків у області проголосували за онлайн навчання дітей, 30% – готові вести дітей до школи, 5% ще не визначилися.

«На сьогодні офіційно 50 шкіл області готові працювати офлайн, у 140 навчання буде змішаним, – розповіла Галина Власюк. – Навчання змішане може бути позмінним, з елементами дистанційного, окремі предмети можуть вивчатись як онлайн, так і офлайн. Техніка для проведення змішаного начання у освітян є, всі ЗЗСО підключені до інтернету».

Головне управління ДСНС України в Полтавській області бере активну участь у роботі проведення й виконання заходів щодо забезпечення фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти області та готовності до використання за призначенням.

«На сьогодні в області потребують укриття близько 1320 закладів освіти всіх категорій (це понад 360 тис. осіб), – розповів Володимир Гришанін, заступник начальника ГУ ДСНС у Полтавській області. – Наші фахівці обстежили 945 закладів освіти: 19 – заклади вищої та перед вищої освіти, 19 ПТУ, 533 загальноосвітніх закладів, 348 – дошкільної та 52 позашкільної освіти. До навчання офлайн готові сьогодні 20% від зальної кількості закладів освіти».

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk