• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

МКІП та ЮНЕСКО продовжують співпрацю для захисту культурної спадщини України

8 липня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, а також його заступники Катерина Чуєва та Анастасія Бондар зустрілися з делегацією Секретаріату ЮНЕСКО.

“Сьогодні мали чергову зустріч з делегацією Секретаріату ЮНЕСКО. Активну співпрацю з міжнародними колегами ведемо постійно. Про таку швидкість у вирішенні питань та режим сприяння ми і не мріяли до війни. В ЮНЕСКО добре розуміють, що культура України – це важлива частина світової культурної спадщини”, – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про створення ініційованої Міністерством культури та інформаційної політики України Національної цифрової платформи культурної спадщини України, а також про можливість надання об'єктам нерухомої спадщини України статусу Enhanced Protection для посиленого захисту та автоматичного визнання руйнування окупантами об‘єктів культурної спадщини військовим злочином.

Сторони продовжать співпрацю та координуватимуть зусилля щодо:

  • виявлення та документування військових злочинів проти культурної спадщини України;

  • збереження та захисту культурної спадщини України, розвитку спроможності профільних українських інституцій та організацій;

  • створення спеціального фонду під патронатом ЮНЕСКО для фінансової підтримки культурної сфери України як зараз, так і після війни.

  • синхронізації проектів у напрямку цифрової трансформації культурної спадщини та інтероперабельності платформ.

Протягом цього візиту до України представники ЮНЕСКО проводять низку зустрічей з представниками державних установ, неурядових організацій та експертами для обговорення ситуації в Україні, включаючи тимчасово окупований Крим, у сфері культури та культурної спадщини, а також відвідують деякі об‘єкти ЮНЕСКО та місця, які зазнали руйнувань внаслідок російського вторгнення. За результатами візиту ЮНЕСКО готуватиме матеріали до доповіді Гендиректора, яка буде представлена на 215-й сесії Виконради у жовтні 2022 року та плануватиме подальші кроки.

Серед членів делегації ЮНЕСКО: Кріста Піккат, директор Відділу з питань культури в надзвичайних ситуаціях Сектору культури Секретаріату ЮНЕСКО, Турал Мустафаєв, заступник начальника підрозділу у Відділі з питань культури в надзвичайних ситуаціях Сектору культури Секретаріату ЮНЕСКО; Дов Лінч, Керівник Сектору відносин з державами-членами, сектор зовнішніх зносин та пріоритету Африки.

Представники ЮНЕСКО також відвідали зруйновані росіянами міста Київщини - Бородянку та Ірпінь.

Урядовий портал.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk