• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Рух на дільниці Полтава-Миргород відновлено

Із технічних причин Укрзалізниця вимушена оперативно змінити маршрути курсування трьох поїздів, що прямували до Полтави 4 липня: №722 Київ — Харків; №22 Львів — Харків; №150 Чернівці — Полтава.

Зазначені поїзди замість Миргорода та Полтави-Київської тимчасово прямували через Ромодан, Кременчук та Полтаву-Південну, що збільшило час у дорозі.

Наразі рух на дільниці Полтава-Миргород відновлено, повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Поїзд 722 Київ – Харків наразі слідує із затримкою 4 години 13 хв;

Поїзд 725 Харків — Київ орієнтовний час затримки – 4 години 40 хв;

Поїзд 22 Львів — Харків орієнтовний час затримки – 5 годин;

Поїзд 150 Чернівці — Полтава орієнтовний час затримки 6 годин.

Укрзалізниця організувала підвезення всіх пасажирів електричками та автобусами зі станцій Миргород і Полтава-Київська, а також оперативні пересадки на поїзд №150 до Полтави та поїзд №22 до Харкова зі станції Ромодан.

Зміни також торкнуться деяких зворотних рейсів. Так, потяг №723 Харків — Київ відправиться з Харкова орієнтовно о 18:00, більш точний час буде повідомлено безпосередньо на вокзалі.

Рейс №45/46 Харків — Ужгород та двогрупний поїзд №130/150 до Львова проведуть у дорозі орієнтовно на 6 годин довше через об'їзний маршрут, пасажирів з Полтави-Київської запрошуємо скористатися автобусним трансфером до Полтави-Південної.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk