Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В обласному центрі відзначили Міжнародний день волонтера й День Збройних сил України

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулися урочисті заходи до Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера. Почесні грамоти й подяки Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради, виконавчого комітету Полтавської міської ради вручили волонтерам.

– Волонтер – це стан душі. Волонтери розуміють свою роль у цьому світі. Вони дарують свою любов іншим, допомагають і вміють підтримати справами й добрим словом. Вони нічого не просять натомість і не чекають подяки. Низький уклін вам, волонтери. Хай Бог вам допомагає й оберігає в усіх ваших справах, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь. – Завтра відзначатимемо День Збройних сил України. 12 років із 25 я служив у Збройних силах України. Пам’ятаю, яка тоді була складна ситуація в українському війську. Нині Збройні сили України – це потужна сила. Армія – це школа мужності. І не потрібно боятися її пройти. Дай Боже, аби війна на сході України якомога швидше закінчилася, наші бійці повернулися живими і неушкодженими до своїх родин, а військовий вишкіл ми відпрацьовували лише під час навчань і на тренуваннях, а не стріляли в людей.

– Неможливо уявити нашу державу без волонтерського руху. Завдяки волонтерам ми допомогли українській армії, підтримуємо її й надалі. Завдяки мужності наших воїнів нині маємо змогу висловити вдячність усім, хто захищає Україну, – зауважив депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників України. Поіменно згадали воїнів-полтавців, які загинули у серпні 2014 року під Іловайськом. Голова ГО «Полтавські родини полеглих захисників України», батько полеглого бійця Олександра Мочалова Ігор Мочалов та учасник боїв за Іловайськ Тарас Гапон вручили посмертні відзнаки – пам’ятні нагрудні знаки «Іловайськ-2014» рідним загиблих воїнів.

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk