Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Семенівській райдержадміністрації обговорили стратегію соціально-економічного розвитку регіону на найближчі роки

На засіданні Ради регіонального розвитку, що відбулося в Семенівській райдержадміністрації, обговорили перспективи розвитку району.

В заході взяли участь очільники району, представники органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації й територіальних підрозділів державних установ, депутати районної ради, представники Оболонської ОТГ, ЗМІ. Також на засідання запросили керівників основних бюджетонаповнюючих підприємств району – депутата Полтавської обласної ради, директора ТОВ «Агріс» Володимира Куцовола й засновника ПСП «Дружба» Сергія Семигреєнка.

Голова райдержадміністрації Віктор Федоренко подякував депутатам обласної та районної рад за підтримку регіональних, цільових і комплексних програм, спрямованих на розвиток Семенівщини. Наголосив на подальшій співпраці з органами місцевого самоврядування. Він зазначив, що Раду регіонального розвитку створили з метою вироблення узгоджених позицій щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку району.

На засіданні обговорювали стратегію соціально-економічного розвитку регіону на найближчі роки. Зокрема, плани економічної та промислової модернізації регіону, розвитку інфраструктури й підвищення якості медичних послуг у сільській місцевості, розвиток і реалізацію освітніх, культурних проектів тощо.

Учасники засідання представили низку важливих проектів, які планують втілити у 2019-2021 роках. Серед них проведення капітального ремонту терапевтичного відділення й системи водопостачання та водовідведення Семенівської ЦРЛ, технічне переоснащення системи опалення у Біляківській та Устимівській ЗОШ, будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в Оболонській ЗОШ та інші ініціативи.

Наприкінці наради заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха закликав очільників громад надати свої пропозиції й висловити власне бачення розвитку району.

За матеріалами, наданими

Семенівською райдержадміністрацією

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk