• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Володимир Зеленський обговорив з Тамілою Ташевою підтримку українських громадян в окупованому Криму та розвиток Кримської платформи

Президент України Володимир Зеленський провів першу зустріч з новопризначеним постійним представником Глави держави в Автономній Республіці Крим Тамілою Ташевою.Невідомий об'єкт

У зустрічі також взяли участь заступник постійного представника Президента в АР Крим Денис Чистіков, керівник Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Марія Томак, перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та заступник керівника Офісу Глави держави Ігор Жовква.

Володимир Зеленський обговорив з учасниками зустрічі настрої громадян України в тимчасово окупованому Росією Криму та місті Севастополі, перспективи звільнення півострова та питання щодо спротиву окупації.

«Для нас важливо розуміти, якими є настрої людей в окупованому Криму та Севастополі. Адже ми усвідомлюємо, що активні та небайдужі громадяни України на півострові будуть нашою головною опорою при звільненні Криму з-під окупації. Ми маємо їх підтримувати», – наголосив Президент.

За його словами, крім роботи, спрямованої на нарощування міжнародної політичної підтримки деокупації, передусім варто думати про ухвалення додаткових законів і постанов, які допомагають забезпечувати права громадян України в Криму.

Таміла Ташева розповіла про діяльність Постійного представництва Президента, спрямовану на підтримання контакту з українськими громадянами на півострові, які так чи інакше протестують проти війни та виявляють свою солідарність із материковою частиною України. Вона згадала про окремі кричущі справи, пов’язані з переслідуванням активістів.

«Маємо підтримувати контакт із цими людьми. Вони мають відчувати, що ми бачимо й цінуємо ці сигнали солідарності з окупації», – зазначила вона.

Крім того, учасники наради обговорили перспективи розвитку ініціативи Президента України «Кримська платформа». Зокрема, проведення міжнародних заходів у серпні 2022 року, які зберуть учасників установчого саміту Кримської платформи та потенційно розширять географію держав, які підтримують декларацію Кримської платформи.

Таміла Ташева також передала Володимиру Зеленському листа від заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, який був заарештований після участі в інавгураційному саміті Кримської платформи у 2021 році. Зараз окупаційна влада утримує його в неволі.

У листі Наріман Джелялов, зокрема, дякує Президентові України за підписання закону, який запроваджує соціальний та правовий захист для політичних в’язнів, військовополонених та цивільних заручників.

Офіційне інтернет-представництво Презмдента України

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk