• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В області продовжують надавати безкоштовну психологічну допомогу

Фахівці Центру психічного здоров’я КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради» продовжують надавати безкоштовну психологічну допомогу учасникам та свідкам психотравмуючих ситуацій, тимчасово переміщеним громадянам, як дорослим, так і дітям, військовослужбовцям і родичам загиблих.

Допомогу можна отримати стаціонарно, амбулаторно та в онлайн-форматі (або в телефонному режимі цілодобово).

Її надають за адресами: м. Полтава, вул. Зигіна, 3, вул. Медична, 1; м. Кременчук, вул. Павла Чубинського, 12. Контактні телефони: (0532) 50-62-04, (095) 182-22-75.

Із початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну до Центру психічного здоров’я постійно звертаються за допомогою багато людей. Серед них військовослужбовці, а також внутрішньо переміщені особи: як діти, так і дорослі. Частина громадян звернулися анонімно.

Усі люди отримали шанобливе і гуманне ставлення з боку фахівців, психологічні обстеження, консультації, сеанси психотерапії, відповідні етичним і державним стандартам; гарантії на збереження таємної інформації щодо факту звернення, стану здоров’я та інших відомостей, отриманих у процесі надання допомоги; інформацію про свої права, обов’язки і стан психічного здоров’я.

Психологи Центру психічного здоров’я отримують позитивний зворотній зв’язок від людей, які звертаються за психологічною допомогою.

КП «Обласний заклад з надання психіатричної

допомоги Полтавської обласної ради»

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk