• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині пребуває з робочим візитом заступник Міністра соціальної політики

За оцінками міжнародних експертів, понад 200 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми за роки незалежності України.  За останні два роки на Полтавщині до органів соціального захисту звернулися 19 людей, які постраждали від сучасного рабства. 9-ом потерпілим було надано відповідний державний статус, вони отримали необхідну допомогу. 

У Полтавській облдержадміністрації провели засідання моніторингової групи під головуванням заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович з питань перевірки стану виконання Полтавською облдержадміністрацією Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Проблема торгівлі людьми дуже актуальна та потребує скоординованих дій усіх суб’єктів які працюють у цій сфері, зазначила Наталія Федорович. А саме взаємодія органів соціального захисту, служби у справах дітей, центри соціальних служб, національної поліції та юстиції, на регіональному рівні центри надання безоплатної правової допомоги, міграційна служба, охорона здоров’я та освіта.

«Полтавщина ефективно та якісно проводить інформаційні кампанії щодо протидії торгівлею людьми. Ми позитивно оцінюємо роботу органів соціального захисту населення Полтавської області, але маємо питання до роботи поліції на Полтавщині. Викриття злочинів в регіоні, пов’язаних з торгівлею людьми, має бути на кращому рівні. Важливо, щоб злагоджено працювали всі суб’єкти національного механізму взаємодії, зокрема служба зайнятості, інспекція праці, поліція та органи соціального захисту, аби виявляти  такі ситуації та належними чином реагувати на них», - зазначила Наталія Федорович.

Як зазначив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, питання протидії торгівлі людьми знаходиться під контролем обласної державної адміністрації, як основного координатора на обласному рівні. У роботі задіяні як державні структури та  установи, так і неурядові організації.

«Ми повністю ще не усвідомлюємо цю проблему. Згідно з статистикою, людей, які постраждали від торгівлі в області налічують близько 5-7 тис. осіб. І коли в людей забирають паспорти, змушують жебракувати та примусово працювати,  не можна чітко відмежувати чи то шахрайство чи торгівля», - сказав Олег Пругло. 

Найчастіше у сфері торгівлі людьми потрапляють у трудове рабство. Найбільше таких випадків у  Російській Федерації.  

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk