• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Росії не вдалося дестабілізувати політичну ситуацію в Україні, тому її збройна агресія не має успіху – Президент

Російська Федерація протягом кількох років намагалася дестабілізувати політичну ситуацію в Україні, але ці спроби зазнали невдачі, тому й збройна агресія проти нашої держави не досягла поставлених цілей. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю представникам російських ЗМІ з YouTube-каналу «Зыгарь», телеканалу «Дождь», порталу «Медуза» та видань «Коммерсантъ» і «Новая Газета».

Невідомий об'єктГлава держави наголосив, що Росія докладала зусиль, щоб розхитати ситуацію в Україні через діяльність окремих політичних партій, які, серед іншого, брали участь у місцевих виборах.

Президент зазначив, що РФ обрала тактику перемоги проросійських сил у регіонах нашої держави і навіть купувала місцеві організації деяких із них.

«Після цього ми бачили перші кроки – у тих чи інших місцевих, районних чи обласних радах вони виходили з ультимативними речами: десь заблокувати, десь знести представників правлячої партії. Десь впроваджували аспекти, що та чи інша реформа не повинна діяти, оскільки у нас – шлях до децентралізації влади, і ми тут самі розберемося», – розповів Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що ці сили російського впливу намагалися ініціювати дострокові вибори до Верховної Ради, щоб спровокувати політичний хаос в Україні.

«Ця дестабілізація була потрібна для того, щоб, маючи міцну регіональну керованість, призвести до того, щоб розколоти монобільшість. Хаос в економіці та нестабільність політичного духу в Україні призводили б до ескалації з боку Російської Федерації», – сказав Президент.

За словами Володимира Зеленського, така дестабілізація могла значно спростити плани Росії щодо окупації України, але дестабілізація не відбулася.

На думку Глави держави, політичне керівництво Російської Федерації могло отримувати хибні прогнози стосовно того, що український народ зустрічатиме окупантів «з квітами та усмішками», а чинна влада нібито не має підтримки в суспільстві.

«І тоді вже коли побачили, що трохи не так іде, звісно, паралельним виходом було максимально нейтралізувати тих, хто стабілізує ситуацію у владі. А коли війна, хто може гарантувати стабільність? Під час воєнного стану може лише Президент в силу повноважень», – зазначив Володимир Зеленський і додав, що саме тому були силові спроби його усунення.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk