• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

НАТО ще може запобігти смертям українців від російських ударів, надавши зброю – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський закликав НАТО надати нашій державі військову допомогу в обсягах, які дадуть змогу українській армії протистояти військовому арсеналу Російської Федерації.

«Україна не має потужної протиракетної зброї. Має значно меншу авіацію, ніж Росія. Тому їхня перевага в небі – це застосування зброї масового знищення. І ви бачите наслідки сьогодні – скільки людей убито, скільки мирних міст зруйновано», – зазначив Глава держави під час виступу в режимі відеоконференції на саміті країн – членів Північноатлантичного альянсу, який відбувається в Брюсселі.

Володимир Зеленський наголосив, що українська армія вже місяць протистоїть вторгненню РФ у нерівних умовах. Наслідком російської переваги є численні жертви, зокрема й серед мирного населення України.

«Щоб рятувати людей і наші міста, Україні потрібна військова допомога – без обмежень. Як без обмежень Росія застосовує проти нас увесь свій арсенал. Руйнує все живе, будь-які обʼєкти – від житлових будинків до церков, від складів із їжею до університетів, від мостів до лікарень», – сказав Президент.

Він нагадав, що Україна зверталася до НАТО з проханням закрити небо для російської військової авіації або надати літаки.

«Ви маєте тисячі бойових літаків! Але нам поки що не дали жодного. Ми зверталися по танки, щоб ми могли деблокувати наші міста, які зараз гинуть, – Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь та інші. Міста, у яких Росія тримає в заручниках сотні тисяч людей, штучно створює голод – ні води, ні їжі, нічого немає там. Ви маєте не менше 20 тисяч танків! Україна просила відсоток, один відсоток від усіх ваших танків! Віддати нам чи продати. Але ми не маємо поки що ясної відповіді. Це найстрашніше під час війни – не мати ясних відповідей на запити про допомогу», – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави акцентував, що Україна ніколи не хотіла цієї війни й не хоче воювати роками.

«Ми просто хочемо врятувати наших людей. Ми хочемо вижити», – додав він.

Володимир Зеленський наголосив: Північноатлантичний альянс ще може запобігти смертям українців від російських ударів, надавши зброю, якої потребує українська армія.

Водночас Президент подякував тим державам – членам НАТО, які допомагають Україні, чим можуть. Але зараз час подбати про безпеку у Європі.

«Я впевнений, ви вже розумієте, що Росія не думає зупинятися на Україні. Не думає й не буде. Вона хоче піти далі, проти східних членів НАТО. Держав Балтії, Польщі – це точно», – зазначив він.

Президент закликав Альянс надати Україні один відсоток від усіх їхніх літаків, усіх танків, а також системи залпового вогню MLRS, протикорабельну зброю, засоби протиповітряної оборони.

«Коли це все нарешті буде, це дасть нам так само, як і вам, сто відсотків безпеки», – переконаний Володимир Зеленський.

Він також звернувся до НАТО з проханням щодо українських військових: «Після такої війни проти Росії прошу: більше ніколи, ніколи не говоріть нам, що наша армія не відповідає стандартам НАТО. Ми показали, на що здатні наші стандарти і як багато ми можемо дати загальній безпеці у Європі та світі. Як багато ми можемо зробити для захисту від агресії проти всього, що ми цінуємо, що ви цінуєте», – сказав Глава держави.

Водночас Президент додав, що НАТО ще має показати, що може зробити для порятунку людей, «показати, що це дійсно найпотужніше оборонне обʼєднання у світі».

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk