• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Звернення до держав-членів НАТО та всіх союзників України, громадян України різних етнічних та релігійних ідентичностей, громадян іноземних країн, які мешкають в Україні

Звернення ініційоване Громадською радою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС, dess.gov.ua), Експертною радою ДЕСС з питань етнополітики, Експертною радою ДЕСС з питань свободи совісті, Консультаційною радою ДЕСС з питань реалізації Закону України "Про корінні народи України".

Звернення до держав-членів НАТО та всіх союзників України громадян України різних етнічних та релігійних ідентичностей, громадян іноземних країн, які мешкають в Україні, про безпеку українського неба, захист цивільного населення та культурної спадщини України в умовах повномасштабного воєнного вторгнення РФ в Україну

24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабне воєнне вторгнення в Україну. За 14 діб повномасштабної війни російська армія нанесла сотні повітряних ударів по багатьох областях України, зокрема крилатими, балістичними ракетами та фугасними авіабомбами. Ворог безсоромно застосовує методи та засоби ведення війни, які заборонені міжнародною Конвенцією ООН «Про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію».

Внаслідок обстрілів українських міст Харкова, Києва, Ірпеня, Житомира, Чернігова, Бучі, Херсона, Миколаєва, Одеси, Сум та інших населених пунктів убито мирних мешканців – людей різних етнічних та релігійних ідентичностей, серед яких діти; зруйновано важливі пам’ятки культурної спадщини, завдано значних руйнувань. 9 березня пілотом російського літака було завдано цілеспрямованого авіаудару по пологовому будинку й лікарні міста Маріуполь. Діти та їхні батьки, які були там, могли б сьогодні бути живими, якби над Україною було встановлено безполітну зону.

Російські війська захопили Чорнобильську та Запорізьку атомні електростанції, що створює безпрецедентно велику небезпеку життю та здоров’ю населенню Європи та всього світу.

Російські збройні сили цілеспрямовано обстрілюють мирні житлові масиви, лікарні та пологові будинки, дитячі садки, школи та університети, церкви, мечеті, синагоги. Ракетного  обстрілу зазнав і меморіал жертвам Голокосту у Києві – Бабин Яр. Подібні дії заборонені ст. 25–27 Четвертої Гаазької Конвенції про закони та звичаї суходільної війни.

Збройні Сили України, Національна гвардія України, Національна поліція України, підрозділи  територіальної оборони, волонтери, цивільне населення різних етнічних і релігійних спільнот героїчно захищають свою свободу, незалежність та Українську державу. Водночас саме ракетні обстріли та авіаційні нальоти, що здійснюються російськими військами, особливо небезпечні для життя дітей, жінок, людей літнього віку, завдають непоправної шкоди українським містам та селам, об’єктам культурної спадщини та життєзабезпечення.

Ми, громадяни України, які належимо до різних етнічних і релігійних спільнот, громадяни іноземних країн, які мешкають в Україні, закликаємо держав-членів НАТО та всіх союзників України невідкладно вжити всіх можливих заходів для безпеки українського неба, щоб захистити людські життя, об’єкти життєзабезпечення та культурну спадщину України від масового знищення російськими бомбардуваннями.

Приєднатися до звернення

Міністерство культури та інформаційної політики України

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk