• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відбулася мирна акція «Хода за свободу»

18 жовтня 2007 року започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Цього року Полтавщина долучилась до щорічної акції «Хода за свободу/Walk for Freedom». Учасники акції поширювали важливу інформацію про  проблему торгівлею людьми та небезпеку, яку вона становить.

Така акція не є протестом, це мирна та мовчазна хода, яка проходить уже п'ять років поспіль на захист мільйонів жінок, дітей та чоловіків, які зараз знаходяться у рабстві.

«На даний час на Полтавщині встановлено 9 осіб, що отримали статус «людини постраждалої від торгівлі людьми». Цей статус дається людині, щоб вона мала змогу отримати психологічну допомогу та фінансову -  отримують мінімальну заробітну плату. Надається також низка послуг з працевлаштування», - повідомив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації  Олександр Буцький.

 Україна перша країна в Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. З нагоди  Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Міністерство соціальної політики України анонсувало старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз'яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk