• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Аграріїв області вчать впроваджувати нові інформаційні технології

На базі Полтавської державної аграрної академії триває всеукраїнський науково-практичний семінар за програмою «Підтримка діяльності підприємств АПК засобами сучасних інформаційних систем і технологій».

У роботі семінару взяли участь представники керівництва академії, Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА, Полтавської обласної громадської організації «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба» та представники підприємств й організацій агропромислового комплексу області.

«У минулому році наш університет вітав представників агрофакультетів усіх вищих навчальних закладів України, які запозичували цей досвід. Ми провели захід та поділились досвідом з іншими ВУЗами. Бачимо, що з кожним днем все більше інформаційних технологій, які допомагають хліборобам в управлінській діяльності», - розповів завідувач кафедри інформаційних систем та технологій ПДАА Юрій Уткін.

Захід триватиме два дні. Програму «Підтримка діяльності підприємств АПК засобами сучасних інформаційних систем і технологій» започаткували в 2016 році за ініціативи кафедри інформаційних систем та технологій факультету економіки та менеджменту ПДАА. У рамках цієї Програми представники ІТ компаній розробляють програмні додатки для агропромислових підприємств.

«Полтавська державно аграрна академія є локомотивом науково-технічного прогресу в розвитку сільського господарства на Полтавщині. Ті питання, які будуть обговорюватись, вивчатись протягом цих двох днів досить важливі та актуальні на сьогодні, як у рослинництві так і у тваринницькій галузі. Цей семінар та всі надбання науковців щодо впроваджень інформаційних систем,  стануть дорожньою картою у виробничій діяльності», - повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Олег Палій.

Семінар складається з двох частин – теоретичної та спеціалізованого практичного тренінгу. Учасників ознайомлять із новими сучасними напрямками  застосування широкого спектру інформаційних технологій у всіх ланках виробничої діяльності аграрних підприємств: від технологій точного землеробства, обліково-фінансових операцій до транспортування та продажу зібраного врожаю.

У другій частині тренінгу проведуть майстер-клас із налаштування та впровадження на реальних підприємствах інформаційної системи для аграріїв Soft.Farm та відпрацювання практичних навичок у освоєнні основного інструментарію даної системи.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk