• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В області розпочалась виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за грудень 2021 року

13 січня 2022 року в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій через банківські установи. Кошти будуть перераховані на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах протягом 2-х робочих днів.

Виплата через виплатні об'єкти АТ «Укрпошта» проводиться з 4 по 25 січня 2022 року згідно графіку доставки.
За грудень 2021 року житлові субсидії нараховано 138,9 тис. сімей на загальну суму 238,3 млн. грн., пільги на оплату житлово-комунальних послуг – 58,6 тис. пільговиків на загальну суму 72,5 млн. грн.
Органами соціального захисту населення області забезпечено системну роботу з призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг населенню.
Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації скоординовано роботу рай(міськ) управлінь соціального захисту населення області з метою своєчасного та в стислі терміни проведення розрахунку розмірів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за грудень поточного року.
Нагадуємо, що згідно законодавства розмір житлових субсидій визначається як різниця між вартістю житлово-комунальних послуг у межах соціальних нормативів користування послугами та розміром обов'язкового відсотка платежу сім'ї, який визначається для кожної сім'ї індивідуально в залежності від її складу та отриманих доходів.
Рекомендуємо сім'ям, які з об'єктивних причин не в змозі самостійно сплачувати за комунальні послуги, та їх витрати на комунальні платежі перевищують 15% родинного бюджету, звернутись за отриманням житлової субсидії.
Документи на призначення житлової субсидії можна подати до Центру надання адміністративних послуг, уповноважених осіб територіальних громад, а в містах обласного значення – до управлінь соціального захисту населення або направити поштою.
Документи для призначення субсидії також можна подати в електронній формі скориставшись онлайн сервісом через Портал Дія https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi
  

За матеріалами Департаменту соціального захисту населення

Полтавської ОДА

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk