• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«У вирішенні ситуації з Полтавським сміттєзвалищем облдержадміністрація й надалі буде консолідуючим майданчиком між людьми й міською владою», – Дмитро Лунін

Питання закриття і рекультивації Полтавського міського сміттєзвалища й пошуку земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу в Полтавській тергромаді обговорили в облдержадміністрації.

З ініціативною групою мешканців села Макухівка зустрілися т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, заступник Полтавського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Євген Ричка і голова Громадської ради при ОДА Олександр Дербеньов. 

Дмитро Лунін зазначив, що ситуація зі сміттєзвалищем потребує консолідації зусиль усіх профільних інституцій і громадськості та чіткого розмежування завдань. Для цього розробили проєкт тристороннього Меморандуму про співпрацю між Полтавською ОДА, Полтавською міською радою й ініціативною групою жителів Макухівки. 

«Проєктом Меморандуму передбачено дорожню карту дій для закриття й рекультивації сміттєзвалища. Переважна більшість кроків – компетенція органів місцевого самоврядування, адже питання управління відходами – їх зона відповідальності. При цьому необхідно врахувати потреби жителів Макухівки, – зазначив Дмитро Лунін. – У вирішенні ситуації з Полтавським сміттєзвалищем облдержадміністрація й надалі буде консолідуючим майданчиком між людьми й міською владою, виступатиме партнером, допомагатиме організовувати роботу й залучати профільні служби».

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков розповів, що заходи, передбачені у проєкті Меморандуму, охоплюють два напрями. Перший – приведення існуючого сміттєзвалища в належний санітарний стан і розробка проєкту його подальшого закриття і рекультивації території. Другий – будівництво сміттєпереробного заводу в Полтавській громаді. 

«Створена робоча група проаналізувала кілька ділянок, де міг би розміщуватися сміттєпереробний об’єкт. Усі вихідні дані надали команді експертів, яка працює над розробкою попереднього техніко-економічного обґрунтування. Його проводять за грантові кошти, виділені європейськими партнерами. Фахівці аналізуватимуть, які з варіантів є більш прийнятними з економічної, технічної точок зору й визначатимуть найбільш доцільну, ефективну й безпечну технологію переробки сміття», – додав Євген Греков. 

Представники ініціативної групи зазначили, що підтримують питання закриття сміттєзвалища і його рекультивації. Проєкт Меморандуму опрацюють спільно з представниками територіальної громади, а потім узгодять з облдержадміністрацією для подальшого підписання.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk