• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Велике будівництво»: у Першій міській лікарні Полтави відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги

За програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Першій міській клінічній лікарні Полтави створили нове відділення невідкладної медичної допомоги. Для цього реконструювали старі пульмонологічне та приймальне відділення, а також травматологічний пункт.

Невідомий об'єкт«Нове відділення стало одним із найтехнологічніших в області. Держава за програмою Президента спрямувала сюди 33 мільйони гривень, більшість із яких використали на закупівлю обладнання. Жителі громади зможуть пройти високоточну діагностику на нових апаратах КТ, УЗД, рентгені й ендоскопі. Незабаром лікарня має отримати від держави також ангіограф і МРТ. У відділенні є травматологічний пункт, палати інтенсивної терапії, операційний блок, окремий бокс для інфекційних хворих, лабораторія», – сказав т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Він додав, що нове відділення невідкладних станів – це комфортні умови для медиків і пацієнтів, доступ до розгорнутого комплексу діагностичних досліджень і вдалий приклад співпраці держави, області й місцевої влади.

«Без програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» ми б цього відділення не зробили, бо понад 30 мільйонів гривень державного бюджету – це величезна допомога для нашої Полтавської територіальної громади», – зауважив голова Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай.

«Раніше площа приймального відділення закладу становила 73 квадратні метри. Наразі це майже 1000 квадратних метрів. Це зручно та комфортно, у відділенні є своя логістика й відповідні зони. Наприклад, зелена зона – це місце, де пацієнти звертаються самостійно за консультацією чи допомогою. У відділенні є кімнати для охорони, медичних працівників, роздягальня і реєстратура, а також кімната для очікування, щоб не створювати черги й розмежувати потоки пацієнтів», – розповіла головний лікар Першої міської лікарні Полтави Ганна Селькіна.

Створення нового відділення фінансували з державного й міського бюджетів. Загальна вартість – понад 75 мільйонів гривень. Перша міська клінічна лікарня Полтави обслуговує понад 500 тисяч жителів Полтавського району та прилеглих населених пунктів. Тут відбувається більше 10 тисяч госпіталізацій на рік, проводять понад 3 тисячі оперативних втручань.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk