• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області запроваджують систему «Безпечна Полтавщина»

У Головному управлінні Національної поліції України в Полтавській області в тестовому режимі запрацював моніторинговий центр централізованого відеоспостереження «Безпечна Полтавщина».

Невідомий об'єктОсновне завдання програми – аналіз місць дорожньо-транспортних пригод.

Нині в усіх районах на основних автодорогах, зокрема й на найбільшому автошляху Київ – Харків – Довжанський, встановили 42 відеовузли, які складаються з 119 камер.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Лунін зазначив, що з наступного року планують збільшити кількість відеовузлів.

«За допомогою цієї системи правоохоронці, рятувальники й інші служби одночасно зможуть моніторити й аналізувати ситуацію по всій території Полтавщини, – сказав Дмитро Лунін. – Обласна влада спільно з правоохоронцями приділяють безпеці жителів регіону значну увагу. Тож запуск такої системи послужить наведенню порядку на дорогах нашого регіону».

Вся інформація з камер надходить до моніторингового центру в Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області. Як на практиці функціонує «Безпечна Полтавщина», оглянув заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

«Ці камери фіксують номери, марку й колір автівок, запам’ятовують їхній маршрут і моніторять ситуацію довкола. «Безпечна Полтавщина» – це централізована система, тож до неї зможуть доєднатися камери з відеоаналітикою, які відповідатимуть необхідним технічним вимогам. Це, наприклад, камери територіальних громад, будь-яких установ і організацій або навіть камери, встановлені на будинку чи подвір’ї», – сказав Ігор Панченко.

Заступник начальника ГУНП в Полтавській області – начальник кримінальної поліції, полковник поліції Ігор Король розповів, що така система в рази прискорює роботу поліції та фіксує порушення правил дорожнього руху.

«Якщо сталося ДТП і винуватий покинув місце аварії, то за допомогою системи можна швидко знайти машину. Камери мають потужний зум, відтворюють відео в реальному часі й забезпечують цілодобовий запис», – наголосив Ігор Король.

«Безпечну Полтавщину» створюють коштом обласного бюджету. Реалізують проєкт у межах Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки, яку голова Полтавської ОДА презентував на початку цього року.

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk