Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Освітян Полтавщини привітали із професійним святом

У приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Участь у заході взяли представники влади, керівники органів управління освіти, педагоги та працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Освітян привітав заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло:

  • Для мене – це свято людей, які дають молоді путівку в життя. Чим більше ми вкладаємо в освіту, тим менше нам доводиться виправляти певні помилки. Саме в школі закладаються відповідні навички, а  це й здоровий спосіб життя, правильне харчування та правила поведінки.  Тож бажаю  здоров’я, терпіння та матеріального достатку нашим вчителям.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко зазначила, що нині освіту реформують. Особлива увага в цьому навчальному році буде сконцентрована на перших класах Нової української школи. А всім педагогам побажала терпіння та натхнення.

«Кожен, хто пов’язав свою долю з професією вчителя з перших кроків бере нас себе велику відповідальність. Учитель у всі часи є опорою суспільства та держави. Адже в його руках майбутнє нових поколінь. Бажаю вам у цей святковий день гарного настрою. Нехай добрі слова ваших учнів завжди зігрівають ваші серця», - сказала Олена Харченко.

Кращим освітянам вручили Почесні грамоти облдержадміністрації, обласної ради та подяки. Нагрудним знаком «Відмінник освіти»  Міністерства освіти і науки Українинагородили вчительку початкових класів  Білоцерківського НВК Тамілу Греб.

Також на урочистостях лауреатам премії імені С. А.Макаренка вручили дипломи та грошові нагороди.

Довідково:

День працівників освіти  або День учителя – професійне свято працівників освіти України. Його відзначають щорічно у першу неділю жовтня.

 

 

 

 

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk