• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Із 6 грудня набирають чинності нові карантинні правила

Минулого тижня Кабмін оновив правила карантину для «жовтої» й «помаранчевої» зон. Нові правила стосуються насамперед невакцинованих українців. Уряд вимушений посилити заходи карантину, щоб зменшити навантаження на медичну систему, а також стимулювати подальшу вакцинацію. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов більш детально розповів про зміни, які стосуються «помаранчевої» зони, в якій зараз перебуває Полтавщина.

«Із 6 грудня громадські заклади, спортзали, басейни, ресторани, заклади культури можуть працювати й проводити масові заходи лише за умови вакцинації 100% персоналу мінімум однією дозою або за наявності негативного ПЛР тесту чи сертифіката про одужання, – розповів Олег Синєгубов. – Відвідувачі теж повинні бути вакциновані або мати сертифікат про одужання чи негативний тест. У «зеленій» і «жовтій» зонах у міському, внутрішньо обласному й  міжобласному громадському транспорті дозволено перевозити пасажирів не більше, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння».

Заклади освіти області зможуть працювати, якщо в них вакциновано 100% персоналу хоча б однією дозою. Із 1245 закладів освіти на Полтавщині у 906 установах 100% працівників вакциновані мінімум однією дозою. Карантин у школах впроваджуватиметься, якщо на самоізоляції перебуватиме більше 50% учнів і працівників.

Змінили також терміни дії сертифікатів. Тепер «жовтий» сертифікат діятиме 30 днів, «зелений» і міжнародне свідоцтво про вакцинацію або іноземний COVID-сертифікат чинні рік. Негативний результат ПЛР тесту або експрес-тест чинні три доби (72 години). Сертифікат про одужання від COVID-19 – 105 днів із дати встановлення діагнозу.

Для дотримання карантинних вимог бізнес має перевіряти в усіх відвідувачів COVID-сертифікати, зчитуючи QR-код мобільним додатком Дія. У разі відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів передбачений штраф від 34 000 до 170 000 гривень для власників закладу.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак розповів про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в області.

«Рівень захворюваності на COVID-19 від 800 до тисячі нових випадків щодня. Маємо завантажену систему охорони здоров’я. 1222 людини перебуває на лікуванні в медичних закладах області, маємо сьогодні понад 110 осіб у реанімації, – розповів Віктор Лисак. – Ведеться моніторинг захворюваності на коронавірус серед щеплених. Частка осіб, які вакциновані й потрапляють у лікарні, невелика – до 5 осіб у день. В основному вони мають супутні патології».

 

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk