• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області актуалізують інформацію по водних об’єктах

На Полтавщині триває інвентаризація водних об’єктів. Стан виконання цього завдання й питання, які виникають у роботі, обговорили на засіданні профільної регіональної комісії.

Як повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Віктор Скриль, фахівці Департаменту спільно з представниками громад актуалізують інформацію, отриману від Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області. 

«Вже опрацювали 75% громад. Виникали питання по деяких водних об’єктах, тож працівники районних комісій, органів місцевого самоврядування виїжджали, встановлювали наявність об’єкта на місцевості та «прив’язували» його до координат. Складнощів у цій роботі немає. Ми проводили тематичні навчання й показували, як це робити», – розповів Віктор Скриль.

Додав, що також опрацьовували дані з публічної кадастрової карти і порталу «Кадастр UA». Залишилося провести аналіз ще декількох громад Полтавського й Кременчуцького районів. Актуалізовану інформацію передадуть Регіональному офісу водних ресурсів.

«Водні об’єкти не мають зникати з карти області. Їх необхідно максимально зберегти. Крім того, оновлюючи всі дані, готуємо базу для паспортизації водних об’єктів, які ще такої документації не мають. Паспорт водного об’єкта – підстава для забезпечення його збереження й захисту, а також для перерахунку орендної плати за користування ним. Актуалізована інформація буде корисною для органів місцевого самоврядування, які проводитимуть інвентаризацію водних об’єктів на своїх територіях», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков. 

Департамент агропромислового розвитку ОДА розробив проєкт Програми ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини. Серед передбачених у ньому заходів – співфінансування розробки паспортів водних об’єктів і проведення інвентаризації земель водного фонду. Частину коштів на виконання робіт надаватиме громада, іншу – обласний бюджет. Проєкт Програми планують винести на розгляд профільної комісії та чергової сесії обласної ради.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk