• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Незабаром в громадах області з'являться додаткові центри пожежної безпеки

Про потребу у створенні місцевих та добровільних пожежно-рятувальних підрозділів на території Полтавської області говорили сьогодні під час оперативно-розпорядчої наради у голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

За повідомленням начальника Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Володимира Салогуба час приїзду пожежної бригади до місця загорання не повинен  перевищувати 20 хвилин, а радіус обслуговування пожежно-рятувальним підрозділом не може бути більшим, ніж 3 км.  Гасіння пожеж на території області наразі здійснюють 34 державні пожежно-рятувальні підрозділи, дислоковані в Полтаві, Кременчуці, Лубнах та Миргороді. Також працюють 39 місцевих підрозділів. Для того, щоб забезпечити швидке реагування на загорання необхідно додатково створити 73 підрозділи недержавної  пожежної охорони. Полтавський район потребує 30 підрозділів, Кременчуцький – 15, Лубенський – 19, Миргородський – 9.

«Задля забезпечення 20-хвилинної зони відповідальності в області вже розпочато нове будівництво Центрів безпеки в Краснолуцькій та Петрівсько-Роменській територіальних громадах Миргородського  району. Розроблені проєкти будівництва Центрів безпеки в Білоцерківській, Білицькій, Лохвицькій, Шишацькій територіальних громадах», - розповів Володимир Салогуб.

Також він додав, що ряд територіальних громад області для забезпечення безпеки своїх населених пунктів та їх мешканців фінансують по 2 пожежно-рятувальні підрозділи МПО. У Полтавському районі  це Білицька та Новосанжарська тергромади, у Кременчуцькому – Піщанська, у Миргородському – Великобагачанська, Великобудищанська, Лохвицька та  Сенчанська.

Загалом,  за повідомленням Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області за 10 місяців поточного року на території Полтавщини виникло 2380 пожеж, загинуло 53 особи, 42 – отримали травми. Вогнем знищено та пошкоджено 684 будівлі та споруди, 162 одиниці техніки. Матеріальні збитки від пожеж становили 259,4 млн грн. Під час гасіння пожеж пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС та МПО врятовано 52 особи, 42 будівлі та споруди, 82 одиниці техніки. Врятовано майна на суму 121,5 млн грн.

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk