• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Половина громад області ввели додаткові протиепідемічні обмеження

30 територіальних громад Полтавщини ввели на своїй території суттєві та незначні додаткові протиепідемічні обмеження. Зокрема, на проведення масових заходів, вимоги щодо перевезення громадян виключно за наявності ПЛР-тесту або сертифіката про проведення вакцинації запровадили 22 тергромади. Інші 8 ввели обмеження переважно в освітньому процесі.

Про це поінформував на нараді в голови облдержадміністрації Олега Синєгубова тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Віктор Стеблянко.

«Не ввели жодних додаткових протиепідемічних обмежень 30 громад. Серед них Полтавська і Щербанівська, хоч ситуація за показниками захворюваності на COVID-19 у них залишається складною. Миргородській та Диканській громадам надходили листи від Ради національної безпеки і оборони України, але не зважаючи на них і рекомендації Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС рішення не прийняті», – зазначив Віктор Стеблянко.

Не прийняли додаткових протиепідемічних обмежень Полтавська, Миргородська, Кобеляцька, Решетилівська, Глобинська, Козельщинська, Оболонська, Омельницька, Новооржицька, Оржицька, Чорнухинська, Великобагачанська, Гоголівська, Краснолуцька, Лютенська, Петрівсько-Роменська, Ромоданівська, Шишацька, Великорублівська, Диканська, Коломацька, Котелевська, Ланівська, Мачухівська, Михайлівська, Щербанівська, Нехворощанська, Опішнянська, Терешківська та Чутівська громади.

Віктор Стеблянко поінформував, що кількість перевірок щодо дотримання протиепідемічних вимог в області збільшилася, як і кількість виписаних постанов і приписів. Протягом тижня провели 951 перевірку. На 308 об’єктах встановлені порушення протиепідемічних заходів. Складені 74 протоколи, виписані 273 постанови й надані 308 приписів.

Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області Сергій Павлов нагадав, що відповідно до рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС у кожній громаді мають бути створені робочі групи з проведення комісійних перевірок дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог. Повідомив, що наразі діють 59 мобільних груп, до складу яких увійшли представники Держпродспоживслужби, поліції, органів місцевого самоврядування. 

«Не створені робочі групи в Опішнянській, Білицькій, Михайлівській, Омельницькій, Кам’янопотоківській, Оболонській, Новогалещинській громадах. Відсутня інформація від Коломацької, Мачухівської, Новоселівської, Терешківської та Щербанівської громад», – зазначив Сергій Павлов.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що до середи в кожній тергромаді мають бути проведені засідання місцевих комісій із питань ТЕБ і НС та створені робочі групи.

«Як показала практика, такі робочі групи дуже ефективні. Крім того, потрібно не знижувати на вихідних активність проведення перевірок, – сказав очільник Полтавщини. – Виявлення хворих і темпи вакцинації – це відповідальність органів місцевого самоврядування. Місцеві комісії  з питань ТЕБ і НС, які ще не провели засідання, мають їх організувати й розглянути питання впровадження додаткових обмежувальних заходів на своїй території».

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk