• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Питання працевлаштування ВПО обговорили на засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при облвійськадміністрації

Питання підтримки та сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб є чітким пріоритетом державної політики як на національному, так і регіональному рівнях. 

«Нині в Полтавській області на обліку перебувають понад 168 тис. ВПО, з яких майже 50% це працездатне населення. Працевлаштування цих людей є важливою складовою соціалізації та адаптації до нових умов. Механізм взаємодії усіх зацікавлених служб та організацій, що сприяють працевлаштуванню ВПО, повинен працювати чітко та злагоджено», – наголосив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

Заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості Тетяна Разумова розповіла про інструменти та програми підтримки працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб.

«Державна служба зайнятості пропонує низку сервісів та послуг, спрямованих на сприяння в працевлаштуванні переселенців на новому місці. При цьому необов’язково мати статус безробітного. Актуальні пропозиції роботи для ВПО в громадах Полтавщини розміщені на інформаційних ресурсах ОВА, РВА, служби зайнятості. «Армія відновлення», ваучер на навчання, мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу, професійне навчання під потреби роботодавця – це ті програми, що допомагають ВПО знайти роботу. Позитивно впливають на працевлаштування переселенців і отримання роботодавцями компенсаційних виплат», – зауважила Тетяна Разумова.

Сприяють оперативному вирішенню питань людей, які виїхали із зони бойових дій і вже стають жителями громад Полтавщини Ради з питань підтримки ВПО. У полі зору Рад і питання працевлаштування ВПО.

«Консультаційно-дорадчі органи з питань ВПО утворені при усіх РВА та тергромадах. Це найкращий показник в Україні. В межах діяльності обласної Ради з питань ВПО відпрацьовано Стратегічний план дій та заходів, де питанню житла та роботі для переселенців відведено окремий напрям», – розповів голова Ради ВПО при ОВА Микола Бутко.

Сприяють працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб і громадські організації. Вони теж мають програми із працевлаштування та сприяння самозайнятості переселенців.

«Щоб програми сприяння працевлаштуванню ВПО діяли, важливо, щоб про них знали люди. Тому необхідно посилити комунікацію між усіма ланками процесу: роботодавець – громада – Рада ВПО – служба зайнятості – громадський сектор», – підсумував Володимир Василенко.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk