Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

16 серпня 2018 року об 11.00 у кім. 621 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться селекторна нарада з питань процесу переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового до цифрового стандарту.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 15.08.2018 року за тел. 56-21-19.

Previous Next

З 22 травня по 30 вересня 2018 року проходить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», який ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України. З метою широкого інформування населення області щодо даного конкурсу  просимо сприяти в оприлюдненні надісланої інформації.

 Заявку має бути створено та надіслано виключно у форматі Microsoft Word  до 30 вересня 2018 року електронною поштою на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 До Заявки додається лист органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, що є підтвердженням достовірності та точності викладеної у заявці інформації.

 Супровідний лист (з підписом) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою (одним електронним листом).

 Розділ І заявки: «Інформація про орган місцевого самоврядування» має містити повну інформацію за кожним пунктом. Задля забезпечення ефективної комунікації у заявці слід подати повну інформацію про автора практики.

 Розділ ІІ заявки : «Опис практики» за обсягом не має перевищувати  3-х аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman 12, інтервал одинарний). 

 Форма заявки в електронному варіанті доступна на офіційних веб-сайтах: www.minregion.gov.ua, www.slg-coe.org.ua

 Додаткову інформацію можна отримати за тел.:

 (044) 303-99-16 (внутрішні – 112; 113; 114); (044) 590-47-76.

 

 

10-11 серпня 2018 року в Полтаві відбудеться семінар «Як розуміло писати про медичну реформу». Захід організовує Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна в Україні за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час заходу експерти та медіатренери навчать журналістів відповідальному висвітленню медичної тематики у медіа. Обговорять питання системи охорони здоров’я України не тільки станом на сьогодні, а і за попередні 26 років незалежності. Які ключові позиції мають учасники реформи,  її союзники та противники. Право на таємницю історії хвороби та які взагалі причини невдач реформування медичної галузі. Всі ці та інші теми будуть порушені під час семінару.

Анкету можна заповнити тут

Інформацію щодо участі очікуйте за тиждень до дати проведення тренінгу.

Участь у семінарі є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Контактна особа:

Юлія Кулик, асистент проектів АУП

телефон: 050-734-45-79

електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальна інформація щодо семінару - на офіційному сайті Академії української преси.

 

 

Previous Next

З 9 по 12 серпня 2018 року у селі Клюсівка Новосанжарського району Полтавської області вже втретє ГО «Команда небайдужих» проводитиме оздоровчий всеукраїнський табір для родин учасників бойових дій на Сході України.

Програма табору поєднуватиме відпочинок на природі та емоційно-психологічну підтримку родин ветеранів. Також буде наповнена спілкуванням, спортивними розвагами, тренінгами, майстер-класами.

Реєстрація на табір: з 9:00 до 17:00 на вулиці Спаській, 10 (Полтава, Ветеранський центр соціально-психологічної адаптації учасників АТО і членів їхніх родин).

Деталі за телефонами: 099-1095764.

Кількість місць обмежена! Поспішайте!

Національний Сорочинський ярмарок  2018 року відбудеться з 21 по 26 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Офіційне відкриття заплановано на 21 серпня об 11.00.

Інформуємо, що у червні-вересні  2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям».

28 липня 2018 року з 12.00 до 16.00 на території  історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» (м. Радомишль,  Житомирської області, історико-культурний комплекс «Замок-музей «Радомисль», вул. Плетенецька, 15) відбудеться ІІІ Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів – етнофешншоу «Аристократична Україна».

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Останні оновлення

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації