• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«Працюємо над збереженням нашої історії і культури. Зокрема, попри війну археологічні дослідження Більського городища тривають», – Антон Чубенко

Більське городище на Полтавщині – унікальна локація площею 5000 га, що належить до знаних археологічних пам’яток України та має неабиякий туристичний потенціал.

Починаючи з минулого століття, тут тривають розкопки. Археологи постійно знаходять на цій території артефакти скіфської доби, надзвичайно цінні для науки. Сьогодні Більське городище продовжують активно вивчати.
Із нагоди Дня пам'яток історії та культури відвідав історико-культурний заповідник «Більськ» заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко.
«Більське городище – відома туристична локація в Україні та далеко за її межами. Працюємо над збереженням нашої історії і культури. Зокрема, попри війну археологічні дослідження Більського городища тривають. Це надзвичайно важливо, – зауважив Антон Чубенко. – Хочу підкреслити, що вони стають все більш масштабними, ґрунтовними, доказовими. До цього процесу активно долучаються міжнародні партнери».
Зокрема підтримують діяльність вітчизняних археологів і німецькі науковці.
Директор історико-культурного заповідника "Більськ" Ігор Корост розповів, що спільно планують провести сучасні наукові вивчення Більського городища. Так, команда меценатів Ukraine Art Aid Center, що діє за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики Німеччини, Німецько-українського товариства економіки та науки, фінансово підтримала проведення масштабних інноваційних досліджень на території найбільшої в Європі фортеці скіфського часу.
Уже в цьому році групою дослідників з України та Німеччини буде здійснено магнітометричні вивчення та LIDAR зйомку в межах найбільш унікальних та важливих складових об’єктів Більського городища – Західного та Східного укріплень. Цим же методом заплановано дослідити й ділянки могутніх фортифікаційних споруд городища протяжністю майже 35 км.
Антон Чубенко поспілкувався з колективом Історико-культурного заповідника «Більськ», обговорили пріоритетні шляхи розвитку.
«До повномасштабного вторгнення тут активно проводилися фестивалі, екскурсії, виїзні засідання. Маємо зробити все можливе, щоб Більське городище не втратило статус туристичної мекки області, щоб про цю перлину дізнавалося якомога більше і більше людей, – підкреслив Антон Чубенко. – На обласному рівні зробимо все для промоції Більського городища та підтримки зусиль колективу в цьому напрямі».

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk