• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«Акредитація та постакредитаційний моніторинг у фаховій передвищій освіті»: відбувся онлайн-семінар для коледжів

Державною службою якості освіти України разом з її територіальними управліннями в Полтавській, Сумській, Чернігівській, Луганській областях організовано онлайн-семінар «Акредитація та постакредитаційний моніторинг у фаховій передвищій освіті».

Акредитовані освітньо-професійні програми — це, перш за все, імідж закладу фахової передвищої освіти у наданні якісних освітніх послуг та визначення траєкторії розвитку закладу освіти.

«Підготовка конкурентоспроможних фахівців безпосередньо залежить від якості розробленої освітньо-професійної програми й тих педагогічних працівників, які її реалізовують. Незабаром Державна служба якості освіти України розпочне нову процедуру постакредитаційного моніторингу для встановлення відповідності фактичних результатів освітньої діяльності державним вимогам та критеріям для тих освітньо-професійних програм, які минулого року акредитовано умовно», — зазначив Юрій Кращенко, начальник управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, звертаючись до учасників заходу.

Наталія Вітранюк, директорка департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України, звернула увагу на особливості проведення акредитаційної експертизи та постакредитаційного моніторингу. Спікерка наголосила, що необхідно підготуватись до акредитації, і що важливо, скласти документ про самооцінювання закладу освіти, оскільки експерти будуть проводити акредитаційну експертизу за тими самими підкритеріями, які зазначені в цьому документі. Виявлення реального стану справ дозволить закладу освіти оцінити свої можливості і побачити реальну картину.

Досвідом проходження акредитації освітньо-професійних програм у фаховій передвищій освіті поділилися Ірина Бояринова, директорка Професійно-педагогічного фахового коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та Вікторія Рибальченко, заступниця директора Чернігівського базового фахового медичного коледжу.

У заході взяли участь понад 520 учасників: представники Державної служби якості освіти України та її територіальних органів у Полтавській, Сумській, Чернігівській та Луганській областях, директори/заступники директорів закладів освіти, які здійснюють підготовку здобувачів у фаховій перед вищій освіті.

Довідково: На Полтавщині успішно пройшли акредитацію освітньо-професійних програм за новою процедурою у Миргородському фаховому коледжі імені Миколи Гоголя, Вищому професійному училищі № 7 міста Кременчука, Полтавському коледжі нафти і газу. Цьогоріч постакредитаційний моніторинг освітньо-професійних програм відбудеться у Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі, Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі, Миргородському фаховому коледжі імені Миколи Гоголя.

Інформацію підготовлено управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області, 050 211 18 45

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk