Обласний конкурс „Краща книга Полтавщини - 2020"

Надрукувати

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошує прийом заявок для участі в обласному конкурсі «Краща книга Полтавщини – 2020».

Мета конкурсу - підвищення рівня книговидавничої справи на Полтавщині, популяризація творчості місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги.

Основні завдання конкурсу - стимулювання професійного зростання фахівців видавничих організацій, їх конкуренції, підвищення статусу професій, пов’язаних із видавничою справою, сприяння у виданні творів сучасних місцевих авторів, виявлення кращих видань місцевих авторів, забезпечення високого професійного рівня підготовки видань та розвитку мовної культури.

У конкурсі можуть брати участь видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації.

На конкурс приймаються книги, що були видані у видавництвах області у період з 01 жовтня попереднього року до 01 жовтня поточного року.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

«Краще історико-краєзнавче видання» – подаються наукові та науково-популярні дослідження, пізнавальна та навчальна література (крім підручників), довідкові та енциклопедичні видання з історії краю, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури;

«Краща університетська книга» – подаються навчальні посібники, фундаментальні дослідження полтавських вчених, викладачів вищих навчальних закладів;

«Краща поетична збірка» – подаються поетичні збірки полтавських авторів;

«Краще прозаїчне видання» – подаються романи, повісті, збірки оповідань, новел, есе полтавських авторів;

«Краще видання для дітей та юнацтва» – подаються прозові та поетичні твори, пізнавальна література для дітей та юнацтва.

«Культура і мистецтво» - кращі високохудожні видання, присвячені культурі і мистецтву;

«Краще іміджеве видання» – подаються видання, які спрямовані на створення певного уявлення, іміджу (образу), товару, бренду (економічного або політичного) або ідеї.

«Гран-прі» обласного конкурсу „Краща книга Полтавщини” - унікальні, фундаментальні видання універсальної тематики, які стали подією у вітчизняному книговиданні.

Заявки на конкурс приймаються Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з 01 вересня до 01 жовтня 2020 року (36014, м.Полтава, вул.Соборності, 45, к.505). Контактний телефон (0532) 56 41 16.