• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Вітаємо із Міжнародним днем рідної мови та запрошуємо до співпраці!

Понад два десятиліття щорічно, 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови.

У світі існує близько 6000 мов. Українська входить у тридцятку найпоширеніших у світі мов та є рідною для понад 45 мільйонів чоловік.

Ти велична і проста,

Ти стара і вічно нова.

Ти могутня, рідна мово!

Мово – пісне колискова,

Мово – матері уста.

Іван Багряний

 З гідністю усвідомлюючи велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім, з метою промоції українськомовної книги, популяризації видавців та авторів, культурних традицій Полтавщини, підвищення культури читання, а також партнерської кооперації людей, небайдужих до майбутнього української книги, плануємо проведення Третьої книжкової виставки-ярмарку  «ПОШУК».

Захід відбудеться до Міжнародного Дня миру у вересні 2023 року.

Організатори – Департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ПОВА спільно з Департаментом культури ПОВА за сприяння Полтавської обласної ради.

Запрошуємо до співпраці видавництва Полтавщини та інших регіонів України, а також авторів, книгорозповсюджувачів, бібліотекарів, творчі спілки та усіх, хто має креативні ідеї щодо популяризації українського слова, української книги.

Ваші пропозиції чекаємо на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також за телефоном:  (0532) 56-41-16 (відділ інформаційно-видавничої діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ПОВА).

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk