• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Казахстан – Україна: дружба, загартована полум’ям війни» Микола Степаненко

На підставі документів військової пори з Архіву Президента Республіки Казахстан, архівних документів з фондів Національного музею історії України в Другій світовій війні, Меморіального комплексу та Центравльного державного архіву України висвітлюється роль Казахстану у визволенні нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників, відновленні народного господарства в звільнених районах України.

У книзі простежено бойовий шлях в Україні дивізій, сформованих у Казахстані, висвітлено героїчний подвиг рядових воїнів і партизанів-казахстанців, а також внесок казахстанців-трудівників тилу в справу перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні.

У праці досліджена безпрецедентна в історії евакуація дитячих будинків, закладів освіти, науки культури, заводів і фабрик до Казахстану. Створення казахстанцями умов, які дозволили в рекордно короткі строки, демонструючи зразки трудового героїзму, випускати евакуйованим підприємствам продукцію воєнного призначення. Видання відображає найвищий злет єднання народів, коли переважає все, що гуртує і навіки викарбує в народній пам’яті події, пов’язані з боротьбою за визволення України.

Книга видана у ТОВ «Кременчуцька міська друкарня» накладом 500 примірників.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk