Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Яриніч із Харкова презентує на "ПОШУКу" проект "Вітряки України"

Друзі, на "ПОШУКу" крім книжок є багато фішок. Що ви знаєте про вітряки, старі та дерев'яні? До нас приїхав гість із Харкова, який знає про них все! Майстерня Олега Яриніча презентує листівки та постери. І, уявляєте, всі з вітряками. До речі, є й з Полтавщини.

"Я започаткував мистецький проект "Вітряки України" восени 2018 року. Передумовою його створення стала випадкова новина в інтернеті про те, що в Запорізькій області завалився останній на півдні України дерев'яний вітряк 1903 р. І мені стало боляче. Тема вітряків та млинів в Україні недооцінена. І так почав вивчати це питання. Багато дослідив архівних фото. Мене це так поглинуло, що намалював 30 вітряків", - розповів художник Олег Яриніч.
Крім листівок та постерів вітряків, є чимало цікавих малюнків. Поспішайте придбати.
Олег захоплюється малюванням міст. Приходьте, побачите все самі. До речі, о 12.00 у Культурному просторі відділення поштового зв’язку № 11 (вул. Пушкіна, 43) - зустріч з автором.

Книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК-2019»

d1.png
d2.png
d3.png
d4.png
d5.png
d6.png
d7.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk