ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ДО ДЕПАРТАМЕНТУ

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації (далі — Департамент) співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

 Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті та структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях згідно із Законом «Про запобігання корупції». Всі повідомлення розглядаються відповідальними особами за профілактику та протидію корупційним проявам відділу згідно з вимогами законодавства.

 Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 Повідомити про корупційне правопорушення:

 (+380532) 57-32-21, 22-90-81 — ПИЛИПЕНКО Вікторія Миколаївна, в.о. директора Департаменту

 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.