• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Українська ідентичність писана світлом. Полтавщина другої половини ХІХ-початку ХХ століття. Частина перша

Українська ідентичність писана світлом. Полтавщина другої половини ХІХ-початку ХХ століття. Частина перша/ авт.-уклад. Є.М. Аничин. - Полтава: ТОВ "АСМІ", 2020. - с., іл.

Серед численних краєзнавчих видань пропонована книга посідає особливе місце. Її основа - це світлини кінця ХІХ-початку ХХ століття авторства відомих тогочасних фотографів Полтавщини.

Книга вийшла накладом 300 примірників за кошти обласного бюджету.

Частина з них - документальні, репортажні, зроблені на вулицях, під час подорожей краєм, інші - це портрети, зроблені в ательє або на натурі й призначені насамперед для домашнього використання. Проте всі фото приваблюють високою майстерністю, вмінням достовірно і водночас художньо передати особливості місцевості, зовнішньості та характери зображених людей.

Видання має на меті привернути увагу до історії рідного краю,активізувати дослідницькі пошуки, спонукати до вільного, неупередженого особистісного вивчення історії.

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk