• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві зібралися «анонімні книголюби»

У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара за ініціативи управління Департаменту культури  та туризму Полтавської облдержадміністрації започаткували новий захід для любителів книги. Відсьогодні в бібліотеці запрацював «Клуб анонімних книголюбів».

Читати не нудно, а корисно й цікаво. Так вважають члени клубу. Читачі різного віку зібралися на перше презентаційне засідання.

Бібліотекарка Олена Колінько розповіла, що задум покликаний популяризувати книгу та читання серед молоді. У рамках проекту люди розповідають про книги, які прочитали та вважають вартими уваги. Сама ж назва «Клуб анонімних книголюбів», говорить Олена – це трохи іронія на психологічні групи підтримки, які ми часто бачимо у фільмах.

«Підлітки, які люблять читати, зазвичай інтроверти. Вони люблять сидіти з книжкою вдома, щоб їх ніхто не чіпав. А ще полюбляють проводити час за комп'ютером. Виходити на загал для них – ніби вийти із зони власного комфорту. Тому в нашому клубі ми ще й вчитимемося спілкуватися наживо», - сказала Олена Колінько. На першому зібранні учасники знайомляться за горнятком чаю  та презентують себе.

«Люблю детективи, трилери, підліткову літературу. Прийшла сюди, перш за все, за живим спілкуванням. Адже в наш час інформаційних технологій потрібно не забувати, що книга – це те джерело, з якого ми черпаємо інформацію. Сподіваюся, що тут знайду однодумців», - розповіла учасниця клубу Владислава Дудник.

Книголюби планують збиратися щомісяця. Організовуватимуть книжкові ігри, дискусії, тематичні вечірки та вікторини.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk