Previous Next

Полтаву відвідала європейська делегація

Надрукувати

У Полтаві розпочали цикл інформаційних заходів від Представництва Євросоюзу.

Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС презентували на інформаційній зустрічі в Полтавській облдержадміністрації.

Сторони обговорили напрямки співпраці в освіті, культурі, малому та середньому бізнесі.

Візит делегації Представництва ЄС до Полтави та Кременчука  триває з 18 по 20 вересня.

Аби полтавці та кременчуківці  могли більше дізнатися про нові проекти, у містах організують зустрічі  й тренінги з  молоддю, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.

Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова розповіла про Програми ЄС, підтримку учасників та умови співпраці. 

«Більшість наших завдань  - це втілення програм допомоги ЄС і технічної допомоги, а також  грантові програми. Нині  ЄС надає підтримку в усіх сферах реформування, які реалізують в Україні. Це й децентралізація, реформа державного управління, освіти та  медицини», - сказала Вікторія Давидова.

Докладніше радниця поінформувала про ініціативу EU4Business за якою надається технічна допомога та фінансова підтримка МСП. На них варто звернути увагу представникам малого та середнього бізнесу.

Цікава програми Erasmus+  для вчителів, викладачів та фахівців у сфері культури. За цією програмою вищі навчальні заклади можуть брати участь у програмах академічних обмінів.

«Креативна Європа» – найбільша грантова програма ЄС. Вона для тих, хто працює у культурній чи медійній сфері і має ідеї цікавих проектів.

Інформаційна кампанія «Будуємо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів.

Представники ЄС відвідують всі обласні центри країни. Вони роз’яснюють  важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між України та ЄС.