• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

52 тисячі гектарів земель і понад 3 тисячі водних об’єктів мають проінвентаризувати на Полтавщині

В області планують проінвентаризувати понад 52 тисячі гектарів земель державної власності. Це землі лісогосподарського призначення, запасу лісового фонду й оборони. На засіданні регіональної комісії з інвентаризації водних об’єктів та лісових ресурсів на території області обговорили стан реалізації запланованих завдань. Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

Начальник відділу лісового та мисливського господарства Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Рогожинський поінформував, що до кінця жовтня завершать погодження усіх ділянок, які передбачено проінвентаризувати. Це близько 8 тисяч гектарів земель лісогосподарського призначення й запасу лісового фонду. Договори на виконання робіт укладені. Фінансування передбачене за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництва. Крім того, 25 тисяч гектарів мають проінвентаризувати лісогосподарські підприємства.

Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Людмила Остапенко поінформувала, що інвентаризація понад 44 тисяч гектарів земель лісогосподарського призначення та земель оборони фінансуватимуть із державного бюджету. Завершилися відкриті торги на закупівлю послуги, триває процедура оскарження. 

Порушили на засіданні й питання заліснення. Юрій Рогожинський повідомив, що в громади надіслали 65 клопотань щодо надання більше 1 тисячі гектарів під заліснення. 

«Є позитивні рішення органів місцевого самоврядування на 85 гектарів. Чекаємо проведення сесій сільських, селищних, міських рад по інших клопотаннях», – сказав Юрій Рогожинський.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Віктор Скриль розповів, що із застосуванням цифрових технологій продовжують моніторинг земельних ресурсів. Опрацьовано території 21 громади області й попередньо 9,4 тисячі гектарів самозаліснених, малопродуктивних земельних ділянок, які не використовуються в сільському господарстві, а можуть бути надані під заліснення. Інформацію надішлють обласному управлінню лісового та мисливського господарства для аналізу.

Начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Олександр Чмир повідомив, що в області підлягають інвентаризації 3400 водних об’єктів – озера, ставки, водосховища, водойми, а також річки, струмки, потічки, які знаходяться в межах територій громад. Євген Греков зазначив, що Полтавська ОДА звернеться до Державного агентства водних ресурсів щодо надання наявної інформації по всіх водних об’єктах області. Громадам комісія рекомендувала також надіслати запити до Держводагентства чи Регіонального офісу водних ресурсів про отримання наявних даних щодо всіх водних об’єктів, розміщених на території громад. На підставі отриманих відомостей органи місцевого самоврядування мають актуалізувати інформацію й характеристики об’єктів, а також запланувати заходи щодо проведення їх інвентаризації.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk