• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині більше 700 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Протягом року 311 сімей подолали складні обставини та були зняті з обліку центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як повідомила начальник служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інна Конончук, під соціальним супроводом цього року  перебували 706 сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

З початку року провели 1тис. 505 перевірок умов утримання та виховання дітей, які проживають у сім’ях, де батьки  чи особи, які їх замінюють, ухиляються від  виконання батьківських обов’язків. Виявили 177 дітей, які вперше потребували соціально-правового захисту. З батьками провели профілактичну роботу.

«Особлива увага приділяється роботі з сім’ями, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. На обліку служб у справах дітей райдержадміністрацій, районних адміністрацій, міськвиконкомів, районних у містах радах перебувало 615 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах із 547 сімей, із них – 24 дитини, над якими скоєно насильство», - розповіла начальник служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інна Конончук.

Кількість дітей, які перебувають на обліку служб у справах дітей з підстав скоєння насильства над дитиною, з початку року збільшилася з 16 до 24 дітей. Службами у справах дітей  з початку року взято на облік 9 сімей, у яких жорстоко поводилися з дітьми.

В області створили  4 патронатні сім’ї  у Диканському, Решетилівському Козельщинському та Хорольському районах. У цих сім’ях надають соціальну реабілітацію та  психологічну допомогу дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Як запобігти дитячій безпритульності та бездоглядності обговорили на  засіданні  Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації «Про попередження дитячої безпритульності і бездоглядності, профілактики правопорушень серед дітей та захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинців».

Аби створити безпечне середовище для дітей, служби у справах дітей, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, правоохоронці та заклади освіти мають посилити  співпрацю у попередженні  жорстокого поводження з дітьми. Активніше проводити роботу щодо профілактики вчинення неповнолітніми  правопорушень.

Крім цього, органи місцевого самоврядування мають створити служби у справах дітей об’єднаних територіальних громад.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk